jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۱۰۸۳   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۴۹

حجم قابل توجهی از هواداران تیم ملی فوتبال سوئد می گویند زلاتان ابراهیموویچ نباید به تیم ملی سوئد برگردد.

درخواست هواداران سوئدی از ستاره محبوب: زلاتان ، برنگرد!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از دیلی میل، زلاتان ابراهیموویچ محبوب ترین و بزرگ ترین فوتبالیست تاریخ کشور سردسیر سوئد است. او سال گذشته به دنبال ناکامی تیم ملی کشورش در رقابت های یورو 2016 برای همیشه با فوتبال ملی خداحافظی کرد.

زلاتان که اخیرا از منچستریونایتد جدا شده در برابر این سوال که آیا احتمالی برای بازگشت وی به تیم ملی سوئد و بازی کردنش در جام جهانی وجود دارد یا خیر سکوت کرده است. این سکوت می تواند به معنای تمایل او برای بازی کردن در تیم ملی و حضور در جام جهانی باشد. او دوره گذشته جام جهانی وقتی تیم ملی کشورش در بازی پلی آف مقابل پرتغال شکست خورد و در راه رسیدن به جام جهانی ناکام ماند گفت که این رقابت ها بدون او ارزش دیدن ندارد. حالا با توجه به این که سوئد به احتمال فراوان به جام جهانی 2018 صعود می کند زلاتان بدش نمی آید حسرت بزرگ خود را برای همیشه از بین ببرد اما هواداران سوئدی مخالف هستند. با اینکه زلاتان بسیار محبوب است اما هواداران می گویند او باید همانگونه که در اوج رفت باقی بماند و هرگز هوس بازگشت به سرش نزند. بر اساس نظرسنجی انجام شده در کشور سوئد 62.3 درصد هواداران مخالف بازگشت زلاتان افسانه ای به تیم ملی فوتبال سوئد هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر