jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۱۰۶۲   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۹:۲۹

سرمربیان پرسپولیس و ذوب آهن صعود تیم ملی فوتبال ایران به رقابت های جام جهانی 2018 روسیه را تبریک گفتند.

تبریک اینستاگرامی قلعه نویی و برانکو برای صعود تیم ملی +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، امیر قلعه نویی سرمربی فصل آینده ذوب آهن در پیامی اینستاگرامی اینگونه نوشت: «امشب را فراموش نخواهیم کرد؛ شبی که برای نخستین بار، دومین صعود پیاپی ایران به جام جهانی شکل گرفت. تشکر از اقای کیروش و تشکر از همه مربیان ایرانی که در سطوح مختلف تلاش کردند تا یکی‌ از مستعدترین نسلهای تاریخ فوتبال ایران شکل بگیرد و با قدرت به روسیه برسیم. اتحاد ما ایرانیان در فوتبال و هر عرصه یی میتواند شگفتی ساز شود‌. تا روز آغاز جام جهانی، همه در مسئولیت های مختلف تلاش میکنیم تا نام ایران در روسیه سرفراز شود...زنده باد ایران و فوتبال ایران»

همچنین برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم پرسپولیس با انتشار عکس پرچم ایران در پیامی نوشت: «تبریک به تیم ملی فوتبال ایران بابت صعود به مرحله نهایی رقابت های جام جهانی 2018 روسیه »

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها