jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۱۰۵۰   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۴۹

سایت دیلی میل نوشت: تیم ملی فوتبال ایران دومین تیمی در رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه شد که جواز حضور در جام جهانی را به دست می آورد.

دیلی میل: مربی اسبق منچستریونایتد ایران را باز هم به جام جهانی برد

به گزارش جام جم آنلاین ، این سایت در ادامه گزارش خود آورده است: «دو گل از سردار آزمون و مهدی طارمی باعث شد تا ایران در حالی که هنوز دو مسابقه دیگر در پیش رو دارد به عنوان صدرنشین گروه A رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه آسیا به جام جهانی صعود کند.»

در ادامه این مطلب آمده است: «کارلوس کی روش مربی اسبق منچستر باز هم ایران را به جام جهانی برد. او برای دومین بار پیاپی ایران را به جام جهانی می برد. او در مجموع چهارمین حضور خود در جام جهانی را تجربه خواهد کرد. »

این سایت در ادامه به این اشاره کرده است که تیم ملی فوتبال ایران برای دومین بار پیاپی به جام جهانی فوتبال صعود می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر