jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۱۰۴۳   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۳

برنامه نود برای نخستین بار جایی غیر از استودیوی شماره 14 برگزار شد.

ویژه برنامه استثنایی نود پس از صعود ایران به جام جهانی / الکساندر نوری، مهمان ویژه

به گزارش جام جم آنلاین ، برنامه نود بامداد سه شنبه شب این هفته بیست و سوم خرداد ماه شروع شد.

سوال پیامکی برنامه:
بهترین بازیکن تیم ملی ایران در بازی مقابل ازبکستان:
1) سردار آزمون
2)سیدجلال حسینی
3) رامین رضاییان
4)مهدی طارمی
5) سعید عزت اللهی
6) میلاد محمدی

در ابتدای برنامه کی روش مهمان برنامه بود. الکساندر نوری نیز در این برنامه حضور داشت.

کی روش گفت: باعث افتخار است که در کنار نوری و شما هستم.الکس واقعا فوق العاده عمل کرد. برد و باخت جزئی از بازی است خوشبختانه امروز بازی فوق العاده ای نداشتیم اما نظم عالی در حد تیم خودمان داشتیم.

وی ادامه داد: هم بازی را بردیم و هم صعود کردیم.در حال حاضر می توانیم زودتر آماده سازی را آغاز کنیم. باید مشخص شود به عنوان توریست در روسیه هستیم یا با یک هدف موفقیت حصور خواهیم داشت. هدف ما صعود به مرحله دوم جام جهانی است که از فردا برای آن تلاش می کنیم.

کی روش عنوان کرد: از جانب خودم و تیم ملی ار تمام هواداران و رسانه که ما را حمایت کردند تشکر می کنم.کل کشور ایران به عملکرد تیم ملی افتخار می کنند.

وی بیان کرد: امروز باید از دو کلمه افتخار و تحسین برای عملکرد تیم ملی استفاده کنیم.از الکس نوری هم تشکر می کنم که امشب از نزدیک بازی ایران را تشکر کرد و امیدوارم در فصل جدید در بوندس لیگا از بازیکنان ایرانی هم استفاده کند.

وی درباره پیراهن شماره چهار گفت: به دلیل اینکه توانستم با چهار تیم به جام جهانی صعود کردم این پیراهن را استفاده کردم.قبل از این اسکار مربی اروگوئه ای بوده که با تیم ملی این کشور چهار بار صعود کرد و من برای این مربی آرزوی سلامتی می کنم.

کی روش افزود: تنها دلیلی که الان اینجا هستیم یک برنامه ریزی خاص و متفاوت برای صعود به دور دوم جام جهانی است و با یک آماده سازی متفاوت به روسیه خواهیم رفت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: وظیفه ما است که فوتبال ملی ایران را به حایگاه بالایی ببریم.استعداد ها در ایران زیاد است که می توان از تک تک آنها استفاده کرد. آرزوی من صعود به دور دوم جام جهانی است.

الکس نوری در مورد بازی امروز ایران بیان کرد: کار کی روش و تیم ملی را تحسین و از آنها تشکر می کنم.دلیل موفقیت ایران تلاش کی روش و همدلی ملی پوشان است.برای تیم ملی و کی روش بهترین ها را آرزو می کنم.

وی ادامه داد: دوازده سال قبل به ایران آمدم و انروز شاهد تغییرات مثبت در ایران هستم.از من استقبال خوبی شد. مردم امروز فهمیدند که چه فعالیتی را ما در آلمان داریم.

نوری افزود:ایران امروز بازی را کنترل کرد و خطر خاصی روی دروازه تیم ما نبود.کلید پیروزی ایران همدلی در خط دفاع بود.بازی بدون توپ خوبی داشتیم. ویژگی ملی پوشان این بود که ما گلی را دریافت نکردیم که نشان از زحمت تیم دارد.طارمی و آزمون کیفیت خاصی به خط حمله دادند. خیلی خوب است که در این شب در ایران حضور دارم.احساس خاصی می کنم.برخورد هواداران فوق العاده است.

سرمربی وردربرمن ادامه داد: غذای ایرانی عالی است.همه نوع غذایی را دوست دارم و حتما دچار اصافه وزن می شوم.قرمه سبزی و کباب را خیلی دوست دارم.

وی بیان کرد:پدرم الگوی بزرگی برای من است و به خاطر پدر و مادرم به موفقیت رسیدم.پدرم ۲۷ سال در ایران زندگی کرده و فارسی را مسلط است.

نوری عنوان کرد: آرزو داشتم که در زمین موفق عمل کنم و در نهایت اهداف جدیدی دارم و بعد از مصدومیت های پیاپی فوتبال را کنار گذاشتم و مدرک مربیگری گرفتم و این اتفاق برای من خیلی مهم بود.

وی اظهار کرد: علاقه زیادی به تیم ملی ایران دارم.پسر هشت ساله ام همیشه با لباس تیم ملی به مدرسه می رود.

نوری گفت: استعدادهای خاصی در ایران داریم و امروز عملکرد ملی پوشان بررسی کردم و شاید در آینده از آنها دعوت خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال هم در برنامه حضور یافت.

مهدی تاج درباره تیم ملی گفت: ناظر بازی گزارش خوبی را ارائه کرد.وزارت ورزش، هواداران و تمام عوامل کمک خوبی داشتند که من از همه تشکر می کنم.

وی ادامه داد: زیر ساخت ها باید تکمیل شود.برنامه ای برای بعد صعود نوشتیم.استعداد و بازیکنان خوبی داریم.منتطر بودجه برای تامین چمن نیاز داریم.

تاج افزود: امیدوارم کمک ها و حامیان مالی حمایت کنند. ما با ۴۵ میلیارد تومان پنج رده فوتبال را پوشش می دهیم و افتخارات زیادی را کسب کردیم.پاداش بازیکنان را به زحمت پرداخت کردیم.

وی گفت: مردم از ما انتظار زیادی دارند. برنامه کی روش برای جام جهانی نیاز به بودجه کلانی دارد. تیم های خوب اروپایی را برای دیدار تدارکاتی پیش بینی کردیم.

تاج عنوان کرد: تیم های ملی در تمام رده ها در ساختمان مد نظر ما قرار می گیرند تا در حضور کی روش تعامل بین گروه های ملی انجام شود.

وی ادامه داد: کی روش در راس این مجموعه قرار می گیرد. سالن تمرین آماده است و فقط نیاز به زمین چمن داریم. در حضور مسئولین جلسه ای برای رفع نواقص زیر ساخت ها خواهیم داشت.

تاج افزود: روسای فدراسیون ها امروز در آزادی حضور داشتند.سعی شد که این روسا در صعود پنجم همراه تیم ملی باشند.

در ادامه برنامه الکس نوری گفت: شرایط و روحیه تیمی وجود دارد.برنامه برای تیم ملی هست که می توان به صعود از مرحله گروهی امیدوار بود. بازی تیم ملی را دوست داشتم و همبستگی خاصی بین ملی پوشان وجود داشت. بازیکنان خوبی در نیمکت ذخیره ها داریم که به مرز آمادگی برسند می توان به صعود تیم ملی در جام جهانی امیدوار باشیم.

نوری گفت: بازی را دقیق دنبال کردیم و باید منتظر آینده بود.شاید برخی نفرات به وردربرمن دعوت شوند.به طور حتم تصور حضور بازیکنان ایران در بوندس لیگا را دارم.

سپس آیتم هایی درباره صعود تیم ملی پخش شد.

نوری درباره وردربرمن بیان کرد: در وضعیت سختی به این تیم پیوستم.امتیاز تیم کم بود و بازیکنان ناراضی داشتیم و گل زیادی دریافت کرده بودیم.آمادگی جسمانی بازیکنان را افزایش دادیم. من نظراتم را وارد تیم کردم.ارزش خاصی برای رفتار خودم و بازیکنان قائل هستم.

نوری افزود: احساسات جزئی از فوتبال هستند.می خواهم ارتباط خوبی با بازیکنانم داشته باشم و به آنها این حس که مورد علاقه من هستند را منتقل کنم.

آیتم مصاحبه با جهانگیری و سلطانی فر به نمایش در آمد.

جهانگیری گفت: فوتبال ورزش پرطرفدار در ایران است.من برای حمایت از ملی پوشان آمدم و در جشن شادی کنار مردم هستم.

سلطانی فر نیز بیان کرد: برای دومین دوره پیاپی به جام جهانی صعود کردیم و از این بابت خوشحال هستم.

نوری پس از این گفت: پیراهن وردربرمن را به نود هدیه می کنم که مربوط به کلودیو پیزارو موفق ترین مهاجم بوندس لیگا است. با این بازیکن در این فصل در حال مذاکره هستیم.

وی ادامه داد: طرفدار تیم خاصی نیستم اما زیاد درباره استقلال و پرسپولیس شنیدم.در آلمان تیم هایی که در لیگ اروپا بودند را دنبال می کردم.

نوری عنوان کرد: دوره های تکمیلی را پشت سر گذاشتم.لیسانس مدیریت سلامتی دارم که مربوط به مباحث پزشکی است که باعث شد بعدها به مربیگری من کمک کند.در فدراسیون آلمان دوره مربیگری را دیدم. مسئله ای که برای من الهام بخش بود رفتار مربی بارسلونا بود و حضور در تیم های مختلف به من کمک زیادی کرد.

الکس نوری درباره آنالیز بازی تیم ملی گفت: زنجیره دفاع نزدیک به هم هستند و یک نفر انتهای زمین را پوشش می دهد.طارمی با خوش شانسی به توپ می رسد و ازمون عملکرد فوق العاده ای دارد.

وی ادامه داد: هافبک ها در جناحین باید تلاش زیادی کنند.تیم ملی بازی را خوب به اطراف هدایت کرد.مهاجم در دو سمت وجود دارد.گل دوم مدیون آزمون هستیم.طارمی خیلی قشنگ در عمق نفوذ می کند و به گل دست پیدا می کنیم. آمار بازی نشان از برتری تیم ملی دارد و تواتستیم که بازی را کنترل کنیم.

عملکرد ایران در مرحله انتخابی در آسیا:
مالکیت ۴۸ درصد، ششم
دقت پاس ۷۰ درصد، نهم
شوت در چارچوب ۳/۷۵ درصد، چهارم
شوت در چارچوب حریفان ۱ درصد، اول

آمار بازی ایران و ازبکستان:
مالکیت ایران ۵۶ درصد و ازبکستان ۴۴ درصد

تعداد پاس برای ایران ۳۹۴ و ازبکستان ۳۱۶

موقعیت در نبرد برای ایران ۵۱ درصد و ازبکستان ۴۹ درصد

شوت در چارچوب برای ایران ۱۰ تا که دوتای آن تبدیل به گل شد و برای ازبکستان ۳ تا که فاقد گل بود.

سپس آیتم مصاحبه با بازیکنان تیم ملی پس از صعود به جام جهانی پخش شد. در این آیتم طارمی، آزمون، رضاییان، جهانبخش، عزت اللهی و بیرانوند حضور داشتند.

این بازیکنان درباره سوال پیامکی برنامه گفتند که تمام بازیکنان تیم ملی بهترین عملکرد را داشتند.

آیتم خلاصه بازی ایران و ازبکستان پخش شد.

آیتم شادی بازیکنان تیم ملی و جشن داخل زمین و پس از آن آیتم خوشحالی های خیابانی مردم در شهرهای تهران و مشهد پخش شد.

نوری در پایان خاطرنشان کرد: از تمام مردم تشکر می کنم.به دنبال بهتر شدن تیم برمن هستم و امیدوارم به این هدفم برسم.

با شروع لیگ برتر در مردادماه برنامه بعدی نود پخش می شود.

در پایان برنامه سردار آزمون با ۳۹/۱ درصد بهترین بازیکن انتخاب شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها