jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۱۰۳۲   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۷:۲۸

مهاجم تیم ملی کشورمان گفت که تیم ایران آمده بود که گلی از ازبکستان دریافت نکند.

طارمی: از اول آمده بودیم که گل نخوریم/ گل‌های مهمی به ثمر رساندیم

به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی طارمی پس از پیروزی تیم ملی کشورمان مقابل ازبکستان و صعود به جام جهانی 2018 روسیه گفت: خیلی خوشحالم که برای نخستین بار، برای دومین مرتبه پیاپی به جام جهانی صعود و دل مردم را شاد کردیم.

وی افزود: در این مسابقه از اول آمده بودیم که گل نخوریم و روند بسته نگه داشتن دروازه خود را حفظ کنیم. خدا را شکر این اتفاق رخ داد و گل‌های مهمی هم به ثمر رساندیم.

مهاجم تیم ملی کشورمان با بیان اینکه خط دفاع ایران از بهترین خطوط دفاعی آسیاست، اظهار داشت: ایران موقعیت‌های زیادی به تیم‌‌های حریف نمی‌دهد و خدا را شکر موقعیت‌های خود را به گل تبدیل می‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها