jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۰۸۷۸   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرماندار ساوجبلاغ گفت: متصل شدن راه‌آهن سراسری کشور به خط متروی شهر جدید هشتگرد در نشست با مدیر پروژه راه‌آهن تهران بررسی شد.

ابوالقاسم پالیزگیر در گفت‌وگو با ایرنا از پیگیری و جدیت مسئولان برای اجرایی شدن خطوط حمل و نقل ریلی در این شهرستان خبر داد و گفت: در نشست با مدیر پروژه راه‌آهن تهران بر تسریع در اجرای توسعه ایستگاه راه‌آهن هشتگرد تاکید شد.

وی احداث کمربندی اتصال خط ریلی شهر جدید هشتگرد به شهر هشتگرد، ایستگاه اقدسیه در چهارباغ و توسعه ایستگاه هشتگرد را از مطالبات این شهرستان بیان کرد که در بهمن 95 مطرح شده و در برنامه راه‌آهن قرار گرفته است. پالیزگیر اظهار کرد: با همت دولت، راه‌آهن سراسری با ایجاد چند رام قطار سریع‌السیر در خط هشتگرد ـ کرج ـ‌ تهران توانست گامی بلند در کاهش ترافیک و خدمت بزرگ به مردم بردارد تا با کمترین هزینه به تهران برسند.

وی با مثبت ارزیابی کردن استقرار قطار سریع‌السیر در این مسیر، افزود: بیش از 90 هزار نفر در ماه از خدمات این ایستگاه بهره‌مند می‌شوند.

فرماندار ساوجبلاغ گفت: در این نشست مدیر پروژه راه‌آهن تهران اذعان کرد کار مطالعات رینگ شدن راه‌آهن سراسری به متروی هشتگرد به اتمام رسیده و با بررسی نقشه‌ها و مطالعات اجرا شده در خصوص رینگ راه‌آهن سراسری با خط متروی هشتگرد آینده بسیار روشنی در زمینه حمل و نقل برای این شهرستان متصور می‌شود.

وی اظهار کرد: بعد از بازدید مدیر پروژه راه‌آهن تهران و اختصاص اعتباری بالغ بر 60 میلیارد تومان برای این طرح انتظار می‌رود کار با سرعت بیشتری اجرایی شود.

پالیزگیر افزود: به گفته مدیر پروژه راه‌آهن تهران کار تملک در دستور کار این اداره قرار گرفته و زمان اجرای این طرح 14 ماه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر