jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۳۸۸۹۶   ۱۷ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۱:۵۱

لیونل مسی روزهای پرماجرایی در پیش روی خود می بیند.

2 اتفاق مهم در انتظار مسی؛ تمدید قرارداد و ازدواج

به گزارش جام جم آنلاین ، فصل برای بارسلونا، مسی و یارانش تمام شد و حالا همه آنها به دنبال تعطیلات و سفر به کشورهای مختلف هستند البته این مورد چندان در مورد مسی صدق نمی کند چرا که تعطیلات در اولویت سوم او قرار دارد. او کارهای مهم دیگری دارد.

تلویزیون مستقل ایالت کاتالان ادعا می کند که بعد از دیدار دوستانه تیم ملی آرژانتین برابر تیم ملی برزیل و سنگاپور، لیونل مسی برای گذراندن دو هفته تعطیلات دوباره به بارسلون باز خواهد گشت و به نظر می رسد طی همین 2 هفته مسی قرارداد خود با را بلوگرانا تمدید خواهد کرد.

بعد از این اتفاق، مسی و خانواده اش بارسلون را به مقصد روساریو ترک خواهند کرد تا مراسم ازدواج لیونل مسی برگزار شود.

در حال حاضر و از دیروز، پدر لیونل مسی دوباره به بارسلون سفر کرده است و بسیاری این اتفاق را به منزله نهایی شدن پروسه تمدید قرارداد «لئو» می دانند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر