jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۳۶۶   ۰۳ تير ۱۳۸۱  |  ۲۲:۵۱

روز گذشته وقتی یک خانم در خیابان میرداماد مقابل ساختمان های اسکان درون خودرو انتظار یکی از نزدیکانش را می کشید دختر جوانی که نشان می داد خارجی است با مراجعه به این خانم شروع به صحبت با وی به زبان انگلیسی کرد

و با معرفی خود به عنوان تبعه کشور اکراین ، نشانی یک محل را پرسید زن منتظر وقتی قصد داشت توضیحات لازم را در این باره به دختر اکراینی بدهد، در یک لحظه خودروی بنزی در طرف دیگر خودرو متوقف و با ربودن کیف این خانم از محل متواری شد و دختر اکراینی پیش از آن که موفق شود خود را به این خودرو برساند تا از محل متواری شود، با فریادهای زن مالباخته توسط مردم دستگیر شد.در پی این ماجرا، مراتب به ماموران کلانتری 103 گاندی گزارش شد و با عزیمت ماموران به محل ، این دختر به کلانتری انتقال یافت و تحقیق از او آغاز شد با تحقیق مقدماتی از متهم ، وی روز گذشته به شعبه جنایی تهران انتقال یافت و قاضی شعبه 1606 جنایی تهران تحقیق از او را آغاز کرد دختر جوان خود را ناشاتو ماری مایونا معرفی و عنوان کرد که در ایران قصد ازدواج با یک جوان ایرانی را دارد.این گزارش حاکی است ، در ادامه تحقیقات ، دختر اکراینی به سرقت اعتراف و قاضی رسول غنیمی دستور قضایی لازم را در این باره صادر کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر