jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۷۵۴۷ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

آیت‌الله نوری همدانی با تأکید بر این‌که باید همه در انتخابات شرکت کنیم، گفت: شرکت در انتخابات یک حق و تکلیف است و ما باید فرد اصلح را انتخاب کنیم.

به گزارش مهر، این مرجع تقلید در دیدار جمعی از معاونان مرزبانان ناجا و مسئولان بازرسی سپاه پاسداران با اشاره به نزدیک شدن انتخابات اظهار کرد: ما باید فردی را انتخاب کنیم که ولایت‌مدار باشد و این مساله بسیار مهم است. فرد اصلح باید دشمن شناس خوبی باشد و با شجاعت در برابر دشمن ایستادگی کند؛ فردی که روحیه شجاعت و مبارزه قوی داشته باشد و خدمت به مردم را افتخار بداند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر