jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۲۴۸۶۰ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۲:۱۴

وقتی پیر شوم چه شکلی خواهم شد؟ شبیه پدربزرگ، مادربزرگ یا شبیه هر دو تایشان ...این سؤالی است که گاهی از خودمان می پرسیم. زمان می گذرد و چهره هایمان تغییر می کنند و این قانون طبیعت است.

تصاویر مشاهیر در نرم افزار گذر زمان / چهره ترامپ، اگر زن بود

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از «تابناک»؛ چند وقتی است که نرم افزار Face App برای اندروید و آیفون روانه بازار شده و با استقبال گسترده کاربران مواجه شده است.
Face App یک برنامه ی تغییر چهره است و با استفاده از آن می توان چهره ی خود را به جوان، پیر، کاریکاتور و شکل های دیگر تبدیل کرد.

وقتی پیر شوم چه شکلی خواهم شد؟ شبیه پدربزرگ، مادربزرگ یا شبیه هر دو تایشان ...این سؤالی است که گاهی از خودمان می پرسیم. زمان می گذرد و چهره هایمان تغییر می کنند و این قانون طبیعت است. این سؤال را گاهی طور دیگری می پرسیم برای مثال، اگر مرد بودم چه شکلی میشدم یا اگر زن بودم چه شکلی داشتم؟!

در این گزارش چهره های بازیگران و مشاهیر را از رهگذر این نرم افزار خواهید دید.

ترامپ

اوباما

بوریس جانسون

لیونل مسی

رونالدو

مرجانه گلچین

فرزاد فرزین

احسان خواجه امیری

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر