jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۱۰۲۴۴۱۰   ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۴:۳۱

روحانی در جمع مردم کرمان با اشاره به اینکه راه و مسیر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی را ادامه می‌دهم، گفت: ما مسیر عدالت، اعتدال و اصلاحات را رها نخواهیم کرد.

سخنرانی انتخاباتی روحانی در کرمان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرآنلاین، سخنرانی حجت‌الاسلام المسلمین حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سالن شهدای کارگر کرمان آغاز شد.

اهم اظهارات ریاست جمهوری را به نقل از خبرگزاری‌ها در ادامه بخوانید:

*در مسیری که از سال 92 با مردم عهد بسته‌ام حرکت می‌کنم و باید این راه تا پایان و رسیدن به هدف نهایی ادامه بدهیم.

*راه و مسیر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی را ادامه می‌دهم، ما مسیر عدالت، اعتدال و اصلاحات را رها نخواهیم کرد. باید در روزهای مقدس برای هدف و آرمان بلندمان همه توانمان را به کار بگیریم.

*این روزها، روزهای سرنوشت سازی برای ماست.

*جای مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی خالی است.

*از روز نخست با هم تصمیم گرفتیم با صداقت، راستگویی و شفافیت با هم مسیر اعتلای کشور را ادامه دهیم.

*اگر روزی در این کشور دروغ جای خود را پیدا کند، پیشرفت از این کشور رخت بر می‌بندد.

*امروز دیگر ملت ما آماده شنیدن دروغ جدید در کشور نیست.

*امروز دیگر ملت ما بعد از این همه ایستادگی نشان داده که شعار دادن و وعده‌های بی‌پایه دادن، نمی‌تواند گوش شنوایی درمیام مردم فهیم ایران داشته باشد.

*ما باید راهمان را ادامه دهیم. راه ما راه آزادی است.

*امروز روز سرنوشت ماست. در مسیر مهمی در حرکتیم. عده‌ای می‌خواهند از وسط راه برگردیم. ما به آنها می‌گوییم برنمی‌گردیم. عده‌ای میخواهند وسط راه متوقف شویم. ما متوقف نمی‌شویم.چرا از راهمان برگردیم؟

*راهمان این بود که برای اولین استان ایران آب دریای عمان شیرین شده وارد استان شود. ما تصمیم گرفتیم در این استان سرمایه‌گذاری افزایش یابد. هزار تفاهم‌نامه در سه سال توسط مسوولین امضا شده که تاکنون ۱۶ هزار میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.

*می‌گویند چرا در ماههای آخر طرح‌هارا افتتاح می‌کنید؟ قرار ما با مردم در سفرها این بود قولی بدهیم قابل عمل باشد. تا پایان دولت به افتتاح برسد. حالا می‌گویند افتتاح نکنید. اینها فکر می‌کنندطرح هزار میلیاردی که امروز افتتاح می‌شود دیروز کلنگ خورده.این مردم سه سال و نیم تلاش کردند. چرا از راهمان برگردیم؟

*ما غیراز سرمایه داخلی می‌خواهیم سرمایه خارجی را هم به کشور بیاوریم‌. تا برای مردم و جوانان شغل درست کنیم.

*در استان کرمان در دولت یازدهم سه میلیارد دلار سرمایه خارجی جذب شده و هزار و ۳۸۷ میلیون یورو سرمایه‌گذاری شده است. می‌گویید سرمایه نیاید؟

*مردم عزیز کرمان! در این چند سال در سایه وحدت و تلاش و زحمت بخش‌های عمومی و خصوصی و مسوولین استان و همراهی و همفکری امام جمعه محترم‌تان صادرات ما در استان پنج میلیارد دلار بوده است.

*ما اجازه نمی‌دهیم حقوق خصوصی مردم تضعیف شود، اجازه نقض ان را نمی‌دهیم، اجازه نمی‌دهیم بی قانونی ادامه یابد. با حمایت مجلس که امروز هماهنگی بهتری داریم راه حقوق ملت را ادامه می‌دهیم.

*ما به همه‌ی رزمندگان لشکر ۴۱ ثارالله، سردار سلیمانی، شهید باهنر، آیت‌الله رفسنجانی عزیز از برادر بسیار عزیزم اقای دکتر جهانگیری با آمدن نام جهانگیری سالن یک صدا او را تشویق و صحبت روحانی ناتمام ماند

*من به شما قول می‌دهم همینجا من سخن می‌گویم و شما مطالبات را می‌گویید پیام شما را درک می‌کنم و با همه توان همه تلاشم را برای آن به کار خواهم گرفت.

*مردم قهرمان کرمان بزرگ، ایران عزیز، جوانان عزیز! امروز روز ساختن سرنوشت چهار سال اینده و اینده‌های دورتر به دست شما مردم است. وعده‌گاه ما کنار صندوق آراست.

*دوباره ایران، دوباره اسلام، دوباره اعتدال ،دوباره امید، دوباره پیشرفت ایران عزیز، دوباره سربلندی کرمان.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج یکی از مهم‌ترین مواریث امام و انقلاب ماست که توانسته در مقاطع مختلف خدمات گسترده‌ای به ایران عزیز داشته باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها