jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۲۱۲۶۶   ۳۰ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۰:۲۱

عشرت کردستانی، پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو، فعالیتش را در رشته دو و میدانی آغاز کرد.

پرچمدار کاروان ایران در پارالمپیک ریو، دو و میدانی‌کار شد

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، عشرت کردستانی، پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو که در رشته والیبال نشسته فعالیت می‌کرد، در این باره گفت: بعد از پارالمپیک ریو تصمیم گرفتم فعالیت در یک رشته جدید را تجربه کرده و توانمندی‌ام را محک بزنم. بنابراین در سال جدید علاوه بر رشته والیبال نشسته در دوومیدانی نیز فعالیت می‌کنم تا بتوانم در این رشته نیز نتیجه کسب کنم.

وی افزود: تمام تمرکزم بر روی رشته انفرادی دو و میدانی و ماده پرتاب وزنه است تا در مسابقات انتخابی موفق باشم. البته فعلا در این رشته توانایی‌ام را محک می‌زنم و امیدوارم بیشتر از والیبال نشسته در آن موفق باشم.

کردستانی درباره دلیل فعالیتش در رشته دو و میدانی اظهار داشت: در کنار علاقه‌ای که به والیبال نشسته دارم و محاسن و جذابیت‌های رشته‌های تیمی، نتیجه نهایی بازی به دست یک نفر به تنهایی نیست و هم تیمی‌هایت در سرنوشت بازی موثر هستند، به همین دلیل ترجیح دادم رشته‌ای را انتخاب کنم که خواست خودم در پیروزی و شکست در آن دخیل باشد.

وی که قصد دارد در مسابقات قهرمانی کشور نیز شرکت کند، گفت: حدود 3 ماه است در این رشته فعالیت می‌کنم و رکوردم را باید ارتقا دهم و مسابقات قهرمانی کشور این مزیت را دارد که به دلیل حضور نماینده کمیته بین‌المللی پارالمپیک به ورزشکاران کلاس جهانی می‌دهد و امتیاز خوبی برای ماست تا اگر رکورد خوبی را بدست آوریم بتوانیم در بازی‌های پاراآسیایی شرکت کنیم. من هم به همین دلیل در این مسابقات شرکت می‌کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر