jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۲۰۶۱۷   ۲۸ فروردين ۱۳۹۶  |  ۲۰:۴۵

در آستانه بازی با استقلال صورت گرفت

پیام قلعه​نویی به هواداران تراکتورسازی

سرمربی تیم تراکتورسازی در آستانه دیدار این تیم مقابل استقلال به هواداران تیمش پیام داد.

پیام قلعه​نویی به هواداران تراکتورسازی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، امیر قلعه‌نویی در آستانه دیدار تراکتورسازی - استقلال، پیامی خطاب به هواداران تیمش داد. سرمربی تیم تراکتورسازی اظهار داشت: اجازه بدهید اول به‌خاطر اتفاقاتی که در برخی مناطق شمال‌غرب کشور رخ داده، به مردم بزرگ ایران و مخصوص آذری‌های عزیز تسلیت بگویم. برادرانه پرشورها را برای دیدار روز پنجشنبه مقابل تیم استقلال به حضور در ورزشگاه دعوت می‌کنم. از آنها خواهش می‌کنم کارهای اخلاق‌مداری و کارهایی که جزو فرهنگ خوب آذربایجان است را مانند بازی با النصر، در دیدار مقابل استقلال هم انجام بدهند.

«احترام به تیم حریف و تشویق تیم خودی»، قلعه‌نویی با بیان این جمله، ادامه داد: برد و باخت در فوتبال وجود دارد. الان هیچ‌کس از قهرمانی پرتغال در جام یوفا صحبت نمی‌کند، چون این‌ها دیگر به آمار و تاریخ پیوستند.

قلعه‌نویی به اتفاقات دیدار ماشین‌سازی - پرسپولیس اشاره کرد و گفت: اتفاقاتی که اخیراً افتاده، هم به فرهنگ مردم آذربایجان و تیم بزرگ تراکتورسازی لطمه زده است. تماشاگران واقعی تراکتورسازی، تماشاگردان دیدار تراکتورسازی - النصر هستند. هواداران ما، مردم بزرگی هستند، خواهشم از آنها این است که دیدار مقابل استقلال هم بزرگی‌شان را در ورزشگاه به همه نشان بدهند. امیدوارم آنها به تیم حریف احترام بگذارند و تیم خودشان را تشوق کنند، وگرنه نتیجه دست خدا است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر