jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۲۰۰۱۸   ۲۸ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

درددل رضای آقای گل پس از خداحافظی از دنیای فوتبال

عنایتی: اجازه ندادند، با پیراهن استقلال از فوتبال کنار بروم

رضا عنایتی و خداحافظی از دنیای فوتبال؛‌ البته همین دو سه تا بازی باقیمانده را هم برای صبا به میدان می‌رود و سپس خداحافظ فوتبال. خیلی از دوستان نزدیک عنایتی به شوخی می‌گویند، او باز هم برمی‌گردد، اما به نظر این بار تصمیم او جدی است و بازگشتی در کار نیست. به بهانه این خداحافظی با آقای گل استقلالی‌ها تماس گرفتیم تا او درباره این دل کندن از فوتبال توضیح بدهد.

قرار بود با پیراهن استقلال خداحافظی کنید، اما انگار این اتفاق نیفتاد.

در زندگی خیلی چیزها دست شما نیست. همان زمان که پرویز مظلومی سرمربی استقلال بود، تصمیم داشتم از فوتبال کنار بروم اما نشد. من را نخواستند و از تیم رفتم.

از کسی ناراحتی؟

از هیچ‌کس. نمی‌دانم چرا همه این را از من می‌پرسند، اما واقعا از کسی ناراحت نیستم.

اما این‌طور به نظر نمی‌رسد.

بحث من ناراحتی نیست. من فقط گله می‌کنم. مگر من کم برای استقلال بازی کردم؟ 9 سال در این تیم بازی کردم، اما نوع برخوردها را ببینید. با برهانی و طالب‌لو و بقیه چه کار کردند؟ مگر یک بازیکن می‌تواند همیشه در اوج باشد؟ چرا وقتی افت می‌کنیم،‌ کسی سراغمان نمی‌آید؟ این فرهنگ در فوتبال ما جا نیفتاده است که قدر زحمات بازیکنی را بدانیم. افتخاری نبوده که من با پیراهن استقلال به دست نیاورده باشم، اما... باز هم می‌گویم آن فصل دوست داشتم با لباس استقلال خداحافظی کنم که نشد.

نشد یا بعضی‌ها نخواستند؟

اجازه بدهید از کسی اسمی نبرم. همان موقع که تصمیم گرفته بودم، از طرف مظلومی به من گفتند، در لیست مازاد هستی. تصمیم ایشان آن زمان این‌طور بود که بنده هم تمکین کردم و از استقلال جدا شدم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر