منصوریان: از نتیجه راضی هستم / شبیه مورینیو نیستم

سرمربی تیم فوتبال استقلال، گفت:به نظر من ما در یکی از سخت‌ترین گروه‌های مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم و تمام تیم‌ها شانس صعود به مرحله بعد را دارند.
کد خبر: ۱۰۱۸۲۰۶
منصوریان: از نتیجه راضی هستم / شبیه مورینیو نیستم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، علیرضا منصوریان پس از تساوی استقلال مقابل لوکوموتیو تاشکند در نشست خبری، اظهار داشت: به نظر من ما در یکی از سخت‌ترین گروه‌های مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم و تمام تیم‌ها شانس صعود به مرحله بعد را دارند.

وی افزود: برای اینکه در مرحله بعدی باید همه تیم‌ها با هم رقابت فشرده‌ای داشته باشند و در مرحله بعد سرنوشت‌ تیم‌ها مشخص خواهد شد. همه تیم‌ها تا به اینجا نشان داده‌اند که هم‌سطح یکدیگر هستند.

منصوریان در پاسخ به این سؤال که آیا شما امروز دو امتیاز از دست دادید یا اینکه یک امتیاز گرفتید،‌گفت: سؤالی که از من پرسیدید نمی‌توانم به آن پاسخ روشنی بدهم امروز هر دو تیم می‌توانستند برنده باشند ولی معتقدم ما هم می‌توانستیم به گونه‌ای بازی کنیم که امتیاز از دست ندهیم.

خبرنگار ازبک از سرمربی تیم استقلال سؤال کرد که رفتار شما لب خط بی‌شباهت به مورینیو نیست که منصوریان پاسخ داد: مورینیو مربی بزرگی است و اینکه من را با او قیاس می‌کنید می‌تواند جالب باشد اما من دیه‌گو سیموئنه را دوست دارم و سبک کاری گواردیولا را می‌پسندم.

وی در خصوص عملکرد تیمش در مسابقه امروز، گفت: امروز شاهد بازی فیزیکی بودیم و در 30 دقیقه اول می‌توانستیم به گل برسیم اما دیدید که لحظه آخر توپ ما به تیر دروازه هم اصابت کرد و من در کل از نتیجه به دست آمده راضی هستم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها