Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
استان ها خراسان رضوی کد خبر: ۱۰۱۷۹۲۳ ۲۱ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۰:۰۹

ماموران کلانتری سناباد مشهد با دستگیری دو سارق کارتن خواب پرده از 100 فقره سرقت داخل خودرو برداشتند.

اعتراف دو کارتن خواب به سرقت از 100 خودرو در مشهد

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، فرمانده انتظامی مشهد گفت:ساعت 04:15 دقیقه بامداد روز شنبه یکی از تیم های کلانتری 15 سناباد در اجرای طرح امنیت محله محور هنگام گشت زنی در محدوده خیابان تورج به دو سرنشین جوان یک دستگاه خودرو پراید مشکوک شدند.

سرهنگ محمد بوستانی افزود: راننده خودرو به محض مشاهده خودرو پلیس متواری شد که تیم گشت پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو را متوقف و راننده و سرنشین آن در حالی که به صورت پیاده متواری شده بودند را دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: متهمان که دارای سابقه سرقت و کارتن خوابی هستند در بازجویی اولیه منکر هرگونه جرمی شدند ولی در چندین مرحله بازجوئی های علمی پلیس به 100 فقره سرقت اموال و قطعات داخل خودرو اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی مشهد با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان گفت: از شهروندان درخواست می شود نکاتی را در خصوص پیشگیری از سرقت داخل خودرو رعایت کنند از این قبیل که اتومبیل خود را به لوازم ایمن نظیر دزدگیر، سوئیچ مخفی، قفل فرمان و یا پدال و وسایل تآخیری و بازدارنده مجهز کنند و از پارک اتومبیل در نقاط خلوت و کم نور خودداری کرده و در صورت امکان در پارکینگ پارک شود. هنگام ترک خودرو دقت کنند که درب ها و شیشه ها کاملا بسته باشند و از بجا گذاشتن اشیاء قابل توجه و قیمتی و قرار دادن اوراق شناسایی و سند اتومبیل در داخل خودرو جدا خودداری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: