گلایه‌ خانواده دهقان فداکار از شایعات +عکس

پسر ریزعلی خواجوی می‌گوید: شایعات فضای مجازی، ما را ناراحت می‌کند و مجبور می‌شویم هر چند وقت یک‌بار شایعه فوت پدرم را تکذیب کنیم.
کد خبر: ۱۰۱۷۴۵۹
گلایه‌ خانواده دهقان فداکار از شایعات +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، ریزعلی خواجوی سال 1341 در حالی که 32 سال داشت، شب هنگام متوجه ریزش کوه بر روی ریل قطار و تهدید جان مسافران شد و با آتش زدن لباسش، راهبر قطار را از این اتفاق آگاه کرد و جان مسافران را نجات داد.

دهقان فداکار سال‌هاست مَثَل فداکاری و از جان‌گذشتگی در میان مردم ایران است و درسی تحت همین عنوان، در کتاب‌های درسی پایه سوم دبستان برای دانش‌آموزان تدریس می‌شود.

این روزها، برخی افراد در فضای مجازی برای افزایش مخاطب در صفحات مجازی و اجتماعی با انتشار شایعاتی درباره افراد مختلف می‌پردازند. از تصادف و مرگ هنرمندان و افراد خاص گرفته تا ارائه نسخه انواع و اقسام معجون‌های سلامت.

یکی از این افراد که همواره در ماه‌های اخیر مورد حملات این گروه صفحات مجازی قرار گرفته، دهقان فداکار است که هر چند وقت یکبار شایعات درباره وخامت حالش و مرگ او منتشر می‌شود.

یونس خواجوی پسر ریزعلی خواجوی در گفت‌و‌گو با خبرنگار آموزش‌ و‌ پرورش خبرگزاری فارس ضمن تکذیب شایعات پیرامون وخامت حال پدرش گفت: پدرم مشکل فشار خون دارد و به همین دلیل مدتی در بیمارستانی در شهر میانه بستری بود.

وی با اعلام خبر صحت سلامت پدرش ادامه داد: اکنون رفع کسالت صورت گرفته و او از بیمارستان مرخص شده و در منزل در کنار ما هستند.

خواجوی افزود: شایعات فضای مجازی ما را ناراحت می‌کند و مجبور می‌شویم هر چند وقت یک‌بار فوت پدرم را تکذیب کنیم.

«16 فروردین امسال ریزعلی خواجوی به دلیل عارضه فشارخون در بیمارستان بستری شده بود و برخی رسانه‌ها در فضای مجازی خبر فوت او را منتشر کرده بودند.»

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
الف
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
۰
۰
اسمش ازبر علی هستش نه ریزعلی یه عمر به ما دروغ گفتن

نیازمندی ها