jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۱۷۳۴۰ ۲۰ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

زن جوانی در یکی از خیابان‌های غربی تهران به طرز مشکوکی از پشت‌بام خانه‌اش سقوط کرد و جان باخت. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.

سقوط مرموز زن مطلقه از پشت بام یک ساختمان در غرب تهران

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا ، بامداد 19 فروردین‌ماه قاضی سیدسجاد منافی‌آذر، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس مأموران کلانتری 133 شهر زیبا از مرگ مشکوک زن جوانی در یکی از خیابان‌های غرب پایتخت با خبر و همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد. بررسی‌های تیم جنایی نشان داد قربانی زن جوان تنهایی است که مدتی بود از شوهرش جدا شده است. تحقیقات میدانی نشان داد زن جوان که در طبقه دوم ساختمان مسکونی سه طبقه‌ای زندگی می‌کرده، غروب پنج‌شنبه به طرز مرموزی از پشت‌بام ساختمان مسکونی‌شان به پایین سقوط و پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات فوت می‌کند.

مأموران به دستور قاضی منافی‌آذر تحقیقات گسترده‌ای را برای بر ملا کردن راز سقوط مرگبار زن جوان آغاز کردند. جسد برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر