jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۱۴۲۳۶ ۰۸ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۸:۵۶

سرمربی تیم ملی فوتبال چین با تمجید حضور ایرانی ها در ورزشگاه گفت: می دانستم که هواداران ایرانی حضور پرتعدادی در ورزشگاه دارند.

لیپی: انتظار حضور این همه هوادار را داشتم / تلاشمان برای گلزنی کافی نبود

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، مارچلو لیپی در نشست خبری پیش از بازی تیم های ملی فوتبال ایران و چین گفت: بازی های قبلی ایران را دیده بودم و انتظار حضور این هواداران را داشتم اما در مجموع ایران تیم خوبی است.

وی افزود: نتایج دیدارهای گذشته ایران نشان می‌دهد که آنها تیم خوبی هستند. آمار این تیم در گل نخوردن نیز نشان از این دارد که ایران تیم خوب و مستحکمی است.

سرمربی تیم ملی فوتبال چین در مورد تعویض دو بازیکن این تیم در پایان نیمه اول خاطر نشان کرد: مجبور به این تعویض ها شدم. از کیفیت بازیکن اول راضی نبودم و بازیکن دوم را هم مجبور به تعویض شدم.

لیپی ادامه داد: در سه بازی اخیر از عملکرد بازیکنان راضی بودم. به ویژه بازی اول. باید کار کنیم تا بهتر شویم به ویژه در دفاع. امروز هم تلاش کردیم اما این تلاش کافی نبود و باید تلاشمان را بهتر و بیشتر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال چین در مورد سطح تیم ایران خاطر نشان کرد: ایران تیم خوبی است که کیفیت خوبی دارد و در صدر جدول گروه قرار دارد. همچنین سرمربی خیلی خوبی دارد. این دلیل کیفیت خوب ایران است که گل نخورده و باخت نداشته اما سال آینده این تیم را نمی توانم پیش بینی کنم که چه اتفاقی خواهد افتاد.

لیپی در پایان در مورد عملکرد بازیکنان چین در این بازی گفت: همه بازیکنان تلاششان را کردند اما این تلاش برای اینکه زورشان به ایران بچربد کافی نبود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر