jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۱۴۱۴۵ ۰۸ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۰:۵۲

بر اثر تصادف قطار و تانکر حمل سوخت ده ها پاکستانی کشته و زخمی شدند، حال برخی مصدومین وخیم گزارش شده است.

دهها کشته و زخمی بر اثر تصادف قطار با تانکر حمل سوخت در پاکستان +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، قطار مسافربری «شالیمار اکسپرس» که از لاهور به سمت کراچی در حرکت بود نزدیک شهر «شیخ پوره» با یک تانکر حمل سوخت تصادف کرد که بر اثر آن سه واگن جلوی قطار به طور کامل در آتش سوختند.

سازمان فوریت های امدادی پاکستان اعلام کرد که شدت آتش سوزی باعث از بین رفت پنج واگن شده وعلاوه بر آن به روستاهای اطراف نیز خساراتی وارد شده است.

اکسپرس نیوز نیز نوشته است که پس از ساعت‌ها نیروهای امدادی توانستند آتش را مهار کنند.

یکی از مسافران در گفت‌وگو با رسانه ها اظهارداشت که این حادثه حوالی ساعت نیمه شب گذشته به وقوع پیوست و بر اثر برخورد قطار با یک تانکر حمل سوخت انفجار بسیار شدیدی رخ داد.

تا کنون چهار تن از مسافران قطار جان خود را از دست داده‌اند و حال 13 تن دیگر نیز وخیم گزارش شده است.

وزیر راه آهن پاکستان «خواجه سعد رفیق» در این خصوص گفت: آنچه واضح است علت اصلی این حادثه غفلت مسئولان راه آهن بوده است. زیرا وقتی قطار با تاخیر حرکت می کند باید اطلاع رسانی مناسب صورت گیرد. در این حادثه علیرغم تلاش رانند لوکوموتیو برای استفاده از ترمز اضطراری تصادف شدیدی صورت گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر