jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۱۲۷۹۷ ۲۷ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۴:۲۲

رئیس پلیس راهور ناجا خبر داد

عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد از 29 اسفند

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه خدمات پلیس راهور در روزهای اداری تعطیلات عید از ساعت 7 تا 14 ارائه می‌شود، از عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در پایتخت از یکشنبه 29 اسفند ماه امسال تا پایان 13 فروردین 96 خبر داد.

عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد از 29 اسفند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهور ناجا در خصوص اجرای طرح ترافیک در ایام نوروز اظهار داشت: طرح ترافیک و زوج و فرد در پایتخت در روز شنبه نیز برابر روال جاری اجرا می شود اما از یکشنبه تا پایان روز 13 فروردین ماه 96 اجرا نخواهد شد.

وی در خصوص اجرای طرح‌های ترافیکی در دیگر شهرها گفت:‌ ممکن است در بعضی از شهرهای کشور و به تشخیص اعضای شورای ترافیک آن شهر یا استان، طرح‌هایی اجرا شود که این موضوع در هر شهر متفاوت بوده و در صورت اجرا حتما اطلاع‌رسانی خواهد شد.

رئیس پلیس راهور ناجا در خصوص ارائه خدمات پلیس راهور در ایام نوروز گفت: خدمات پلیس راهور در روزهای اداری تعطیلات عید از ساعت 7 تا 14 ارائه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر