jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۱۰۹۷۶   ۲۱ اسفند ۱۳۹۵  |  ۲۲:۳۹

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در انبار لوازم خانگی واقع در خیابان ۱۷ شهریور بالاتر از دروازه دولاب خبر داد.

آتش سوزی گسترده خیابان 17 شهریور مهار شد/ محورهای منتهی به میدان شهدا بازگشایی شد

به گزارش جام جم آنلاین جلال ملکی در رابطه با آتش سوزی گسترده خیابان 17 شهریور گفت: این آتش سوزی در ساعت 13:20 دقیقه به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران پنج ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته وی حادثه آتش‌سو امروز در ساختمانی واقع در خیابان 17 شهریور بالاتر از دروازه دولاب رخ داده است که تا این لحظه آتش مهار شده است اما امکان ورود به طبقات منفی دو همچنان وجود ندارد.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادئه مشاهده شد در ساختمانی در طبقه منفی 3 به وسعت 300 متر در هر طبقه انبار نگهداری لوازم خانگی بود که دچار آتش‌سوزی گسترده شده و آتش در حال سرایت به دیگر طبقات بود و دود زیادی هر سه طبقه را فراگرفته بود.

ملکی افزود: وجود این دود، ورود آتش‌نشانان را به محل حادثه سخت و دشوار کرده بود ولی آتش‌نشانان با تجهیزات لازم به طبقات پایینی نفوذ کردند و نسبت به اطفاء حریق اقدام شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: این حادثه خسارت مالی زیادی برجای گذاشته بود و مورد مصدومیت نیز تاکنون نداشته‌ایم.

هر چند برخی از محور های منتهی به میدان شهدا توسط پلیس راهور مسدود شده بود اما هم اکنون همه محور ها بازگشایی شده است به جز مسیر پل محلاتی به میدان شهدا از جنوب به شمال که همچنان مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر