jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۰۸۷۹۳ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سخنگوی جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان از انتخاب پنج نفر از میان 16 نامزد مورد حمایت این جبهه برای دوزادهمین دور انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

راضیه علی‌بخشی ادامه داد: قدرتعلی حشمتیان، رئیس خانه احزاب ایران 893 رای، علی مطهری، نایب رئیس مجلس با 768 رای، حسن روحانی رئیس جمهور فعلی با 587 رای، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور با 523 رای و محمد اشرفی‌اصفهانی رئیس هیات تخلفات ریاست جمهوری با 485 رای، پنج نفر از 16 نفر هستند که بالاترین مقبولیت را در جامعه آماری هزار نفری داشتند. / فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر