jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۰۷۱۱۲   ۱۰ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۳:۱۳

در مسقط تبعیضی در کار نبود. همه ایرانی ها در جشن پیروزی استقلال سهیم بودند.

جشن پیروزی استقلال با حضور بانوان (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، برگزاری دیدارهای ایران با نمایندگان عربستان در مسقط یکی از بدترین اتفاقات ممکن برای فوتبال ایران در مرحله گروهی بود، اتفاقی بس ناعادلانه و بسیار جهت دار. اما در کنار همه توطئه هایی که سعودی ها برای میزبانی عمان از این مسابقات کردند یک نکته مثبت هم وجود دارد: حضور بانوان در دیدارهای نمایندگان ایران. حضور بانوان ایرانی طرفدار فوتبال در ورزشگاه‌های حوزه خلیج فارس، نشان می‌دهد که هنوز با وجود هیجان بی‌پایان دربازی‌های مهم ورزشگاه آزادی و پر شدن سکوهای پیر این استادیوم، چیزی برای یک جشن همگانی -واقعا همگانی- کم داریم. چیزی برای فرهنگ و روح ورزش، نزدیکی انسان‌ها به یکدیگر و شادی همه افراد جامعه کم داریم و باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها