رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال از برگزاری یک تورنمنت چهارجانبه با حضور ۴ تیم برتر مسابقات جام جهانی یعنی آرژانتین، روسیه، ایران و پرتغال در تهران خبر داد.
کد خبر: ۱۰۰۶۳۹۲
برگزاری تورنمنت چهارجانبه فوتسال با حضور ۴ تیم برتر دنیا در ایران

به گزارش جام جم آنلاین، عباس ترابیان در گفتگو با مهر درباره برنامه های سال آینده تیم ملی فوتسال ایران گفت: یک خبر بسیار مهم و ارزنده این است که در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ چهار تیم برتر مسابقات جام جهانی با همدیگر در تهران بازی خواهند کرد.

وی افزود: بر این اساس تیم های آرژانتین، روسیه، ایران و پرتغال که عناوین اول تا چهارم مسابقات جام جهانی را کسب کردند، برگزار کننده این تورنمنت در تهران خواهند بود.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال درباره اینکه برگزاری این تورنمنت تا چه حد قطعی شده و مذاکره با سایر کشورها در چه مرحله ای است؟ تاکید کرد: مذاکرات اولیه انجام شده و قرار است ادامه داشته باشد. به هر حال هدفمان این است که هر سال این تورنمنت را برگزار کنیم و هر بار هم یک کشور میزبان باشد.

ترابیان یادآور شد: قصد داریم اولین دوره این بازی ها را میزبانی کنیم و این می طلبد که در بخش اسپانسر قوی عمل کنیم. این مسابقات در صورت نهایی شدن، در استادیوم آزادی برگزار می شود و امیدواریم که همه عوامل مربوط به این استادیوم و جامعه فوتسال کمک کنند تا این رویداد بزرگ برگزار شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها