jamejamonline
خراسان رضوی عمومی کد خبر: ۱۰۰۶۳۵۵   ۰۸ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۹

حکم مردی که همسر و دو فرزندش را ۲۱ روز در خانه حبس کرده و مورد آزار و اذیت قرار داده بود، قطعی شد.

30 سال زندان، حکم مردی که همسر و فرزندانش را زندانی کرده بود

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، مرضیه محبی وکیل مدافع اعظم (زن آسیب‌دیده مشهدی) و فرزندانش گفت که متهم به حکم صادره از سوی شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی اعتراض نکرد و پس از گذشت مهلت قانونی برای درخواست فرجام‌خواهی، حکم قطعی شد.

این وکیل دادگستری افزود: پرونده برای اجرای حکم به واحد اجرای احکام دادسرای مشهد ارسال شده است و متهم نیز در زندان به سر می‌برد.

محبی درباره احتمال گذشت و اعلام رضایت موکلش نیز گفت که چنین چیزی اصلاً احتمال ندارد و کاری که متهم با موکلانم انجام داده، قابل گذشت نیست.

این وکیل دادگستری گفته بود که شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی، متهم را به‌اتهام آدم‌ ربایی از طریق حبس و مخفی کردن به 15 سال حبس، به‌ اتهام شروع به قتل به 10 سال حبس، به‌ اتهام ایراد ضرب و جرح با چاقو به 5 سال حبس و به‌ اتهام کودک‌ آزاری به 6 ماه حبس محکوم کرده است.

به گفته محبی، دادگاه، متهم را به‌خاطر 27 فقره سوختگی، شکستگی بینی، پارگی رگ چشم و سایر جراحات وارده به موکل و فرزندانش، به پرداخت دیه نیز محکوم کرده است.

وکیل مدافع اعظم گفته بود که از مجموع 30 سال و 6 ماه حبس صادره، طبق ماده 134 قانون مجازات اسلامی، اشد آنها یعنی 15 سال حبس و 6 ماه حبس نیز به‌خاطر کودک‌آزاری اجرا می‌شود.

دادگاه رسیدگی به اتهامات این متهم، 19 آبان ماه در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی برگزار شده بود.

این مرد، همسر و دو فرزند خود را به مدت 21 روز در خانه حبس و شکنجه‌های وحشتناکی همچون قراردادن همسرش داخل صندوق فلزی و آتش روشن کردن زیر آن، ضرب و جرح با چاقو، سوزاندن بدن، محرومیت از آب و غذا و ضرب و جرح با مشت و لگد و آزار و اذیت فرزندان اعمال کرده بود.

این مرد که با گزارش همسایه‌ها به پلیس 110 دستگیر شده بود در تحقیقات پلیس خود را بی گناه خوانده و عنوان کرده بود که تحت تاثیر استعمال شیشه این کارها را انجام داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
مرد مسخره این مرد نیست .بنویسیدنامرد.حیوان به حیوانی خودش هزاران بارترحمش بهتره ازاین نامرده
۰
۰
نخود
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
این خبر رو خیلی وقت پیش تلوزیون نشون داده بود . مجازات حبس تو كشور ما هیچ مفهومی نداره طرف دو روز دیگه بهش عفو میخوره میاد بیرون
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
بایداعدامش كنندتادرس عبرت شود برای دیگران
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
وحشی بوده آدم نیست حیوان است باید اعدام شود
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۱
عالی
۰
۰

سرویس خراسان رضوی - یادداشت

بیشتر

نیازمندی ها