jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۵۹۰۱   ۰۸ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در تحقیقی که از سوی موسسه J.D.Power آلمان و مجله Auto Test در بازه یکساله از مالکان 15 هزار خودروی مدل 2013 تا 2015 در آلمان انجام شده، نتایج جالب توجهی به دست آمده است. به گزارش پرشین خودرو، این بررسی شامل 177 ایراد شایع در موتور، گیربکس، تریم داخلی، نشانگرها، کنترلرها، نویگیشن، سیستم صوتی صندلی‌ها، بخاری و کولر بوده است. در تحقیق حداقل 100 دستگاه از خودروهای یک مدل خاص از هر برند بررسی شده است.

طبق این گزارش، مشتریان آلمانی انتظار دارند خودروهایشان در سه سال اول مالکیت بدون مشکل باشد. اگر در طول این مدت مشکلاتی برای خودروهای آنها به وجود بیاید که به دلیل کیفیت پایین قطعات یا مونتاژ خودرو باشد، تاثیر مستقیم و منفی بر اعتماد آنها به خودرو و برند آن خواهد داشت.

رده‌بندی بیشترین میزان رضایت در هر بخش به این ترتیب است: اشکودا با دو عنوان، بهترین میزان رضایت از محصولات فابیا و ساپرب؛ اپل با یک عنوان از محصول آدام؛ کیا یک عنوان از محصول اسپورتیج جدید و تویوتا با یک عنوان از محصول آئوریس، اما در رده‌بندی کلی میتسوبیشی بیشترین میزان رضایت را در میان تمام برندها به دست آورد.

خودروهای میستوبیشی با میانگین 77 مورد ایراد در هر 100 دستگاه در تمام بخش‌ها بهترین جایگاه را در میان تمام برند‌ها به خود اختصاص داده‌اند. در رتبه دوم، پژو با میانگین 92 ایراد در هر 100 خودرو و اشکودا با میانگین 95 ایراد در هر 100 دستگاه خودرو در رتبه سوم قرار دارد. در رتبه‌های چهارم و پنجم نیز به ترتیب برند‌های ولوو و سئات قرار دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر