با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال

پیراهن تیم ملی فوتسال را با نخ و سوزن آماده کردیم!

رییس فدراسیون فوتبال گفت: با ایجاد کمیته‌ای به نام کمیته تعیین وضعیت برای بازیکنان، سعی برآن داریم تا از خطراتی که در آینده از لحاظ مالی در کمین باشگاه‌هاست، جلوگیری کنیم.
کد خبر: ۱۰۰۴۹۵۳
اخراج فرد خاطی در موضوع فیفا و استقلال از فدراسیون فوتبال

به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره ایجاد کمیته تعیین وضعیت بازیکنان، اظهار کرد: پس از بررسی های لازم به این نتیجه‌ رسیدیم که در حال حاضر استانداردهایی که در داخل کشور، کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا وجود دارد، با هم در تعارض هستند و به دنبال این هستیم که بر اساس یک استاندارد عمل کنیم.

وی ادامه‌ داد: دستورالعملی تنظیم شده تا همه باشگاه‌ها حق جذب هیچ بازیکن و مربی خارجی را نداشته باشند مگر این که در کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا برای پرونده‌های موجود حقوقی تعیین تکلیف شده و خطرات بالقوه موجود شکایت برطرف شود. برهمین اساس کمیته‌ای نیز برای تعیین وضعیت بازیکنان فوتبال فعالیت خود را آغاز کرده که مسئولیت این کمیته بر عهده «وثوق احمدی »است و وظایف این کمیته بررسی مسائل مالی، قراردادی و اداری بازیکنان و مربیان داخلی و خارجی است که با راه اندازی آن حداقل کلیه بازیکنان خارجی قبل از مراجعه به فیفا در این کمیته حضور و نسبت به شکایت خود اقدام کنند.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه‌ در خصوص برنامه‌های خود برای حضور در هیات اجرایی کمیته مسابقات فیفا، گفت‌: کمیته مسابقات فیفا فعالیت‌هایی همچون نظارت، مشاوره و کمک در بخش برگزاری کلیه مسابقات تحت نظر فیفا را انجام می‌دهد که بی‌شک با اجرای برنامه‌های دقیق و تجربیاتی که در زمینه فوتبال دارم، در راستای رشد و گسترش هر چه بیشتر این رشته ورزشی اقدامات موثری را انجام خواهم داد.

وی درباره تغییراتی که در کمیته بین‌الملل فدراسیون رخ داده است، بیان‌ کرد: با توجه به اتفاقاتی که برای برخی از تیم‌های لیگ برتری مانند استقلال و بسته شدن پنجره‌های نقل‌ و انتقالات در فیفا و همین طور بازیکنان خارجی و یا نقل‌ و انتقالات شان رخ داد، تعدادی از نیروهای کمیته بین‌الملل تغییر کرده و فرد خاطی هم برکنار شد.

رییس فدراسیون فوتبال در پایان خاطرنشان کرد: با استفاده از نیروهای مجرب و کار آمد سعی بر آن داریم تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها