jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۰۳۰۵۷ ۳۰ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور اعلام کرد هر سه جشنواره تئاتر، فیلم و تجسمی مقاومت توسط این نهاد به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم، غلامرضا منتظری در حاشیه دوازدهمین جشنواره تئاتر بسیج در بندرعباس از انتشار فراخوان جشنواره تئاتر مقاومت در اسفند خبر داد. وی تأکید کرد: این جشنواره در سال 96 به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود.

16 دوره گذشته جشنواره تئاتر مقاومت توسط بنیاد روایت و انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، از نهادهای زیرمجموعه سازمان بسیج کشور برگزار شده است.

منتظری در حالی از معرفی دبیران جشنواره تئاتر مقاومت در فروردین ماه خبر می‌دهد که علیرضا عاقل‌زاده، مدیر انجمن تئاتر و انقلاب دفاع مقدس برای انتخاب آثار و حمایت در اجرا در بندرعباس به سر می‌برد.

منتظری همچنین از معرفی دبیر جشنواره فیلم در اسفند و دبیر بخش تجسمی در فروردین خبر داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر