jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۰۵۴۴   ۲۳ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد جوان که متهم به آزار و اذیت زن معلول بود، پس از محاکمه در دادگاه کیفری از تجاوز به عنف تبرئه و به شلاق محکوم شد.

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده با شکایت زن معلول در پلیس آگاهی تهران آغاز شد. زن 37 ساله به ماموران گفت: بر اثر یک حادثه از ناحیه پا دچار معلولیت شدم. به پزشک مراجعه کردم و او مرا به یک مرکز کار درمانی و فیزیوتراپی معرفی کرد. پزشکان آنجا پس از بررسی وضعیتم اعلام کردند با کار درمانی وضعیت پایم بهتر می‌شود. او مردی به نام میثم را به من معرفی کرد و قرار شد میثم برای درمان به خانه‌ام بیاید. او هفته‌ای چند بار به خانه‌ام می‌آمد و به من در تمرین‌هایم کمک می‌کرد. وی ادامه داد: میثم بعد از چند ماه به من ابراز علاقه کرد. او مدعی بود به من علاقه دارد و قصد دارد با من ازدواج کند. تصور می‌کردم حرف‌هایش درست است و قصد ازدواج دارد. یک روز او مرا به خانه‌اش دعوت کرد. وقتی به آنجا رفتم، او مرا مورد آزار و اذیت قرار داد . پس از این شکایت میثم با دستور قضایی دستگیر شد که در تحقیقات منکر تجاوز به عنف شد و گفت: این زن دروغ می‌گوید و من با تهدید و زور او را مورد آزار قرار ندادم.

مرد جوان در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و با حکم قضایی از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و به جرم عمل منافی عفت به 99 ضربه شلاق محکوم شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها