jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۰۵۴۴   ۲۳ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد جوان که متهم به آزار و اذیت زن معلول بود، پس از محاکمه در دادگاه کیفری از تجاوز به عنف تبرئه و به شلاق محکوم شد.

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده با شکایت زن معلول در پلیس آگاهی تهران آغاز شد. زن 37 ساله به ماموران گفت: بر اثر یک حادثه از ناحیه پا دچار معلولیت شدم. به پزشک مراجعه کردم و او مرا به یک مرکز کار درمانی و فیزیوتراپی معرفی کرد. پزشکان آنجا پس از بررسی وضعیتم اعلام کردند با کار درمانی وضعیت پایم بهتر می‌شود. او مردی به نام میثم را به من معرفی کرد و قرار شد میثم برای درمان به خانه‌ام بیاید. او هفته‌ای چند بار به خانه‌ام می‌آمد و به من در تمرین‌هایم کمک می‌کرد. وی ادامه داد: میثم بعد از چند ماه به من ابراز علاقه کرد. او مدعی بود به من علاقه دارد و قصد دارد با من ازدواج کند. تصور می‌کردم حرف‌هایش درست است و قصد ازدواج دارد. یک روز او مرا به خانه‌اش دعوت کرد. وقتی به آنجا رفتم، او مرا مورد آزار و اذیت قرار داد . پس از این شکایت میثم با دستور قضایی دستگیر شد که در تحقیقات منکر تجاوز به عنف شد و گفت: این زن دروغ می‌گوید و من با تهدید و زور او را مورد آزار قرار ندادم.

مرد جوان در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و با حکم قضایی از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و به جرم عمل منافی عفت به 99 ضربه شلاق محکوم شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

ارتباط بنده با علامه حسن‌ زاده از سال ۶۸ شروع شد که از حوزه‌علمیه دزفول برای تحصیلات درس خارج به قم مشرف شدم و توفیقی شد که درس اسفار و جلسات خصوصی که چهارشنبه‌ها در منزل ایشان برگزار می‌شد، شرکت کنم.

برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها