jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۰۵۴۴   ۲۳ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد جوان که متهم به آزار و اذیت زن معلول بود، پس از محاکمه در دادگاه کیفری از تجاوز به عنف تبرئه و به شلاق محکوم شد.

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده با شکایت زن معلول در پلیس آگاهی تهران آغاز شد. زن 37 ساله به ماموران گفت: بر اثر یک حادثه از ناحیه پا دچار معلولیت شدم. به پزشک مراجعه کردم و او مرا به یک مرکز کار درمانی و فیزیوتراپی معرفی کرد. پزشکان آنجا پس از بررسی وضعیتم اعلام کردند با کار درمانی وضعیت پایم بهتر می‌شود. او مردی به نام میثم را به من معرفی کرد و قرار شد میثم برای درمان به خانه‌ام بیاید. او هفته‌ای چند بار به خانه‌ام می‌آمد و به من در تمرین‌هایم کمک می‌کرد. وی ادامه داد: میثم بعد از چند ماه به من ابراز علاقه کرد. او مدعی بود به من علاقه دارد و قصد دارد با من ازدواج کند. تصور می‌کردم حرف‌هایش درست است و قصد ازدواج دارد. یک روز او مرا به خانه‌اش دعوت کرد. وقتی به آنجا رفتم، او مرا مورد آزار و اذیت قرار داد . پس از این شکایت میثم با دستور قضایی دستگیر شد که در تحقیقات منکر تجاوز به عنف شد و گفت: این زن دروغ می‌گوید و من با تهدید و زور او را مورد آزار قرار ندادم.

مرد جوان در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و با حکم قضایی از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و به جرم عمل منافی عفت به 99 ضربه شلاق محکوم شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر