jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۷۶۰ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مشجری: واکنش‌ها به حمزه غیرمنطقی است

حق زرینی بود انتخاب شود

هر چند از المپیک سئول، بحث آنالیز در والیبال کنار مربی کره‌ای جدی شد، اما در کشور ما وقتی پارک کی‌وون آمد، حضور پائولوی ایتالیایی جامعه والیبال ایران را با ماهیت وارزش آنالیز آگاه کرد. پائولو در کشورهایی مثل آلمان و آمریکا سابقه کاربا تیم‌های ملی داشت و مردی کارکشته بود که در زمان گائیج وولاسکو هم به ایران فراخوانده شد. از آن زمان چند نفر از ایرانیان که کارت مربیگری بین‌المللی داشتند به حرفه آنالیزوری روی آوردند. علیرضا معمری و ابراهیم آبارشی از جمله این مربیان بودند؛ اما از بین نسل جوان نوید مشجری، آنالیزور مشهدی آن‌قدر خوب و بدون حاشیه کار کرد که با وجود جوانی، مورد وثوق ولاسکو و کواچ و اینک لوزانو قرارگرفت.

مشجری به عنوان تنها آنالیزور وطنی کادر تیم ملی را در سفر به فرانسه همراهی می‌کند. مشجری، بزرگ‌ترین شانس زندگی‌اش را حضور در کنار ولاسکو، سرمربی پیشین تیم ملی می‌داند و می‌گوید: از ولاسکو بحث تحلیل را آموختم و آقای سی‌چلو که استاد این کاراست در زمینه کار با نرم‌افزار دربخش تحلیل داده‌ها خیلی به من کمک کرد. خودم هم تحصیلکرده رشته کامپیوتر هستم. آنالیزور تیم ملی درباره میزان آمادگی تیم ملی می‌گوید: تیم ملی از نظر آمادگی به استانداردهای لازم رسیده است و از نظر تکنیکی و تاکتیکی در شرایط خیلی خوبی قرار دارد. ذهنیت همه بچه‌ها مثبت و سرشار از انرژی و فعل خواستن است. مشجری درباره داده‌های آماری حمزه زرینی که سبب انتخاب او شد و واکنش‌هایی هم به همراه داشت، توضیح می‌دهد: این نظر سرمربی تیم ملی است، اما حمزه در همه زمینه‌ها عالی بوده و حتی می‌توانست نفر دوم قدرتی‌زن‌ها باشد. مطمئن باشید کادر فنی با حسن‌نیت عمل می‌کند و برخی واکنش‌ها غیرمنطقی است، زیرا در اردوی تیم ملی تمامی کارهای بازیکنان به‌طور دقیق محاسبه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر