jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۲۹۲۷ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۰:۵۷

گیلرمو دل تورو فیلم ساز مکزیکی تبار سینما با فاصله گرفتن از ژانر فانتزی، درام پررمزوراز و اجتماعی «قواره آب» را جلوی دوربین می برد.

مایکل شانون «قواره آب» را به هم می زند

به گزارش جام جم آنلاین ، مایکل شانون تازه ترین هنرمندی است که به جمع بازیگران این فیلم پیوسته است و اطلاعی از نقش او در آن، در دست نیست.

داستان فیلم در دهه 60 میلادی اتفاق می افتد و مشکلات سیاسی و اقتصادی آن دوران، در پس زمینه این داستان نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.

در عین حال، جنگ سرد بین دو قطب شوروی و آمریکا در آن زمان، یکی ازمسائلی است که در طول داستان فیلم مطرح و کاراکترهای اصلی را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

خط محوری داستان «قواره آب»، در باره یک مرد بیمار عقب مانده است که در بیمارستان نگهداری می شود. پزشکان در حال مطالعه وضعیت این مرد عقب مانده هستند.

مرد بیمار در شرایط سخت و غم انگیزی قرار دارد و یکی از پرستاران کر و لال بیمارستان، تصمیم می گیرد او را از این وضعیت نجات دهد.

اما پرستار خیلی زود متوجه می شود بیرون از بیمارستان هم، این بیمارممکن است با خطرات زیادی روبرو شود و آن جا هم مکان امنی برای او نیست.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، قبل از این سالی هاوکینز، اوکتاویا اسپنسر و مایکل استالبارگ برای بازی در نقش های مختلف «قواره آب» انتخاب شده اند.

فیلم نامه این درام اجتماعی توسط خود دل تورو نوشته شده و تهیه کنندگانش قصد دارند اواسط فصل تابستان، کلید فیلم برداری آن را بزنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر