jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۹۹۱   ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پرونده تیم ملی تکواندوی ایران در تورنمنت تکواندوی اسپانیا با سه مدال بسته شد. در آخرین مبارزه تورنمنت آزاد اسپانیا و در وزن 87+ کیلوگرم سجاد مردانی رودرروی تکواندوکاری از کشور آمریکا قرار گرفت و با پیروزی 7 بر صفر مقابل این حریف مدال طلای این مسابقات را به‌دست آورد.

مردانی برای رسیدن به مرحله فینال این مسابقات، تکواندوکارانی از کشورهای اسپانیا (5 بر 2)، مراکش (8 بر یک) و صربستان (ناک اوت) را از پیش رو برداشته بود.

همچنین فرزان عاشورزاده، هوگوپوش وزن سوم ایران در فینال این مسابقات به مصاف نماینده مصر رفت که در پایان سه راند مبارزه پایاپای و نزدیک، 4 بر 3 نتیجه را واگذار کرد و به مدال نقره دست یافت.

عاشورزاده در این رقابت‌ها در یک وزن بالاتر از وزن تخصصی اش مبارزه کرد. پیش از این مهدی خدابخشی در وزن سوم المپیک در مرحله نیمه نهایی به‌دلیل آسیب‌دیدگی از ادامه رقابت‌ها انصراف داد و برنز گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر