jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۵۳۳۱ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۵۱

دربی 82 در راه است... فکر می کنید جمعه روز کدامشان باشد؟

ترکیب احتمالی پرسپولیس و استقلال

به گزارش جام جم ورزشی ، در حالی که این روزها اخبار ورزشی به حاشیه های دربی اختصاص دارد نگاهی به ترکیب احتمالی دو تیم در بازی روز جمعه می اندازیم:

ترکیب احتمالی استقلال:

سیدمهدی رحمتی ، حنیف‌ عمران‌زاده ، هرایر مگویان ، میثم مجیدی، میلاد فخرالدینی، امید ابراهیمی، عادل شیحی، فرشید اسماعیلی ( محمدرضا خرسندنیا) خسرو حیدری، جابر انصاری و سجاد شهباززاده

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

سوشا مکانی، لوکا ماریچ، محسن بنگر، رامین رضائیان، محمد انصاری، احمد نورالهی، مهرداد کفشگری ( فرشاد احمدزاده)، محسن مسلمان، امید عالیشاه، علی علیپور و مهدی طارمی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر