jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۵۷۷۲۵   ۲۸ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۶

مرد جوان که به خاطر اختلاف حساب 30 میلیونی دوستش را به قتل رسانده بود، در جلسه دادگاه منکر اتهامش شد.

قتل دوست قدیمی به خاطر اختلاف 30 میلیونی

به گزارش جام‌ جم آنلاین ، رسیدگی به این پرونده از سال گذشته و همزمان با قتل پسری جوان در شرق تهران در دستور کار پلیس قرار گرفت.

ماموران پس از حضور در محل قتل متوجه شدند، مرد جوان با ضربه چاقو به قتل رسیده است. ماموران سپس تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و متوجه شدند او آخرین بار با یکی از دوستانش به نام مهران قرار داشته است.

با افشای این موضوع، احتمال قتل توسط مهران مطرح شد و این فرضیه با افشای اختلاف مالی آنها قوت گرفت. کارآگاهان راهی خانه مهران شده، اما او آنجا را ترک کرده بود.

همسر مهران در تحقیقات گفت: او شب وقتی به خانه آمد لباس‌هایش خونین بود و مدعی شد، دستش زخمی شده است.

سرانجام متهم در حال فرار، سوار اتوبوس در گیلاوند دماوند شناسایی و دستگیر شد.

مرد جوان در بازجویی‌ها به ارتکاب قتل با انگیزه اختلاف مالی 30 میلیون تومانی اعتراف کرد.

با تکمیل تحقیقات، پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم دیروز به ریاست قاضی حسین اصغرزاده پای میز محاکمه قرار گرفت.

در ابتدای جلسه اولیای دم برای قاتل فرزندشان تقاضای قصاص کردند.

در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت و با رد اتهامش گفت: من مرتکب قتل نشدم و نمی‌دانم چه کسی این جنایت را انجام داده است. اعترافات قبلی‌ام نیز تحت فشار بازجویی بوده است.

متهم به قتل در پاسخ به پرسش رئیس دادگاه مبنی بر این‌که شب حادثه با لباس خونین به خانه رفتید، علت آن چیست، افزود: چیز خاصی نبود. به علت جراحت دستم، لباسم خونی شده بود.

پس از آخرین دفاعیات متهم، قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر