jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۷۷۶۵۱۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۰

مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما به نمایندگی از رئیس رسانه ملی از محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت عیادت کرد.

عیادت مدیران صداوسیما از «کشاورز»/ عکس

داوود نعمتی در این دیدار در گفت‌وگویی صمیمی جویای احوال وی شد و با ابلاغ سلام محمد سرافراز برای سلامتی ایشان دعا کرد.

کشاورز نیز با قدردانی از حسن توجه مسئولان رسانه ملی، از صداوسیما خواست برای آشنایی مردم دنیا با فرهنگ مردم ایران تلاش کند. وی تاکید کرد: ما با فرهنگی چند هزار ساله و دینی به بزرگی اسلام باید بکوشیم مردم دنیا را با مشاهیر و افتخاراتمان آشنا کنیم.

وی به نقش صداوسیما در زندگی روزمره مردم اشاره کرد و گفت: امروز مردم با تلویزیون و رادیو زندگی می‌کنند، روضه‌هایشان را از صداوسیما گوش می‌کنند و مناسبت‌های شادشان را پای همین برنامه‌ها می‌گذرانند. ما باید برنامه‌های شاد و مناسبی برای مردم بسازیم تا آنها بتوانند شاداب‌تر و سرزنده‌تر برای این کشور کار کنند.

این هنرمند پیشکسوت از جوانان خواست برای اعتلای ادبیات کشورمان بکوشند و فقط به آشنایی با چند غزل از حافظ و سعدی بسنده نکرده بلکه با تحقیق و پژوهش بیشتر در این زمینه این ادبیات کهن را به مردم سراسر دنیا معرفی کنند. (روابط عمومی رسانه ملی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر