jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۷۳۲۵۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۶

شهاب حسینی نسبت به اعلام نامش در فهرست مجریان نوروزی واکنش نشان داد و گفت که تحت هیچ شرایطی دیگر به عرصه اجرا برنمی گردد.

«شهاب حسینی» تکذیب کرد: مجری تحویل سال نیستم
شهاب حسینی، بعد از اعلام نامش به عنوان گزینه اجرای برنامه تحویل سال شبکه پنج، روز گذشته در پیامی به هفت صبح حضورش را به عنوان مجری در ویژه برنامه تحویل سال تکذیب کرد و گفت که هیچ وقت، هیچ کجا و در هیچ شرایطی حاضر نیست به عرصه اجرا برگردد. او برایش عجیب بود که اسمش به عنوان مجری برنامه سال تحویل منتشر شده چون همه می دانند که همین اواخر پدرش از دنیا رفته و امسال اصلا عید ندارد که بخواهد آن را جشن بگیرد.


علاوه بر این مسئله، او صراحتا تاکید کرد که با وجود تقاضاهای فراوانی که برای بازگشت او به عرصه اجرا وجود دارد، هیچ وقت چنین اقدامی انجام نمی دهد و از همه برنامه سازان هم خواهش می کند که دیگر چنین پیشنهادی را با او مطرح نکنند.

از میان گزینه های اعلام شده برای نوروز 94، فعلا حضور شهاب حسینی در شبکه پنج و بیژن بیرنگ در شبکه دو منتفی اعلام شده. البته به نظر می رسد حضور آزاداه نامداری به عنوان تهیه کننده در این برنامه کاملا قطعی باشد و هنوز درباره مجری به جمع بندی نرسیده اند.

تنها گزینه هایی که هنوز حضورشان در برنامه های تحویل سال تکذیب نشده، احسان علیخانی و علی ضیا هستند که البته درباره ضیا هنوز نمی شود خیلی جدی اظهارنظر کرد چون فضل الله شریعت پناه، مدیر گروه اجتماعی شبکه یک همین چند روز پیش اعلام کرده که برنامه تحویل سال این شبکه، «اتفاق یک» نام دارد و حتی راجع به اینکه نوید محمودی تهیه کنندگی آن را برعهده داردهم صحبت کرده اما اسمی از علی ضیا به عنوان مجری این برلنامه به میان نیاورده.

پیش از این اعلام شده بود که شریعت پناه بعد از رفتن از شبکه سه به شبکه یک، ترجیح داده که ضیا را هم با خودش به این شبکه ببرد و اجرای ویژه برنامه تحویل سال را به او بسپارد.

خلاصه اینکه تنها مجری قطعی شب تحویل سال در حال حاضر، احسان علیخانی است. البته باز هم معلوم نیست تا چند هفته دیگر تلویزیون چه تصمیمات جدیدی برای این برنامه داشته باشد و به طور قطعی دست روی چه گزینه هایی بگذارد. (برترین ها به نقل از هفت صبح)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
بابااااااااااااااااااااااااااا.نابغه ی اجراااااااااااااااااا.فرزاد حسنی چرا نباید باشه.واقعا متاسفم....!!!
۰
۰
1
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
سیمرغ نابغه گی اش را نكند از دست شما گرفته!!!!!!!!!!

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر