jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۵۴۷   ۰۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۹

جام جم ورزشی: عابر بانک پرسپولیسی ها وعده روز های خوب را به هواداران این تیم داد.

مژده عابر بانک به پرسپولیسی ها+عکس

حسین هدایتی با انتشار پستی برای گرامیداشت چهلمین روز درگذشت مرتضی پاشایی در اینستاگرامش نوشت:«چهل روز گذشت...

یادش بخیر، مرتضی پاشایی تا آخرین روزهای عمرش در حالی که سخت بیمار بود، برای کمک به کودکان یتیم و نیازمند، در سالن اجتماعات وزارت کشور اجرای پر شوری داشت.

مژده به هواداران پرسپولیس که همواره به اینجانب لطف دارند، می گویم، نگران نباشید. اطلاع دارم تامین منابع گردیده و بزودی مسئولین مربوطه با یارگیری مناسب تیم را تقویت می کنند و انشاءالله نیم فصل پرقدرتی خواهیم داشت.

مهم این است که ما دست در دست هم، در روزهای آرامش یا سختی، پای تیم بمانیم و به هر طریق ممکن، مادی یا معنوی به تیم کمک کنیم.»

این روزها تمام پرسپولیسی ها وعده روزهای خوب می دهند. از هدایتی که وعده یارگیری پرقدرت می‌دهد تا صادقیان که از موفقیت این تیم در آسیا می‌گوید.(بانک ورزش)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها