jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۷۴۴۹۴۵   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۳

به تازگی بی ام و گران ترین رنگ سری 5 را معرفی کرده است. این رنگ که بی ام و آن را «Pure Metal Silver» نامیده است روی بعضی مدل های خاص بی ام و قابل عرضه است البته بی ام و حدود یک سال پیش چنین رنگی را روی یک بی ام و M5 استفاده کرده بود و حال این رنگ برای مشتریان قابل سفارش است.

گران ترین رنگ بی ام و سری 5 معرفی شد + عکس

اگر بخواهید بی ام و خود را با این رنگ خاص برانید باید حدود 10 هزار دلار برای آن خرج کنید. جالب است بدانید که هم اکنون برای سری 5 بی ام و بیش از 230 رنگ قابل سفارش است.

البته این تنها رنگ گران قیمت محصولات بی ام و نیست و به طور مثال رنگ «Frozen Bronze Metallic» در حدود 3600 دلار قیمت دارد.(خودروبانک)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر