jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۰۶۲۳۵ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

متهم با انتقال زنان به بیابان‌های اطراف شهر اموال آنها را سرقت می‌کرد

سرقت طلای زنان مسافر از سوی راننده تبهکار

مردی که به بهانه جابه‌جایی مسافران زن، آنها را به بیابان منتقل می‌کرد و با تهدید به قتل پول و طلایشان را می‌دزدید، از سوی پلیس آگاهی شهرستان سیرجان در استان کرمان دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در این باره به جام‌جم گفت: چند روز پیش زنی با حضور در پلیس آگاهی از مرد راننده‌ای به اتهام سرقت و زورگیری شکایت و عنوان کرد: به عنوان مسافر سوار یک خودرو شدم و در میانه راه راننده به بهانه این‌که خیابان ترافیک است، تغییر مسیر داد و به حومه شهر حرکت کرد وقتی به او اعتراض کردم، او با چاقو مرا به مرگ تهدید کرد و طلا و پول‌هایم را سرقت و مرا در بیابان رها کرد و متواری شد.

سرهنگ هادی ثمره افزود: با چهره‌نگاری رایانه‌ای از متهم فراری، مشخصات او و خودرو در اختیار گشت‌های انتظامی قرار گرفت و جستجو برای دستگیری وی آغاز شد. در ادامه جستجو‌ها، متهم فراری در حالی که زن جوان دیگری را به عنوان مسافر سوار کرده و قصد داشت با ربودن وی اموال او را نیز سرقت کند، از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شد.

وی یادآور شد: متهم با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی به ربودن مالباخته و سرقت اموال او اعتراف کرد و گفت: برای تامین هزینه اعتیاد با ربودن زنان مسافر اموالشان را سرقت می‌کردم.

هشدار

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با هشدار به شهروندان بویژه خانم‌ها از آنها خواست هنگام تردد در خیابان‌های شهر از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و از سوار شدن به خودروهای عبوری و شخصی خودداری کنند. ثمره خاطرنشان کرد: بانوان در صورتی که در دام چنین افرادی گرفتار شدند مشخصات ظاهری سارقان و خودروهای آنها را به خاطر بسپارند و اطلاعات را به پلیس ارائه دهند. با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات تکمیلی از او ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر