jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۰۶۲۳۵   ۲۶ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

متهم با انتقال زنان به بیابان‌های اطراف شهر اموال آنها را سرقت می‌کرد

سرقت طلای زنان مسافر از سوی راننده تبهکار

مردی که به بهانه جابه‌جایی مسافران زن، آنها را به بیابان منتقل می‌کرد و با تهدید به قتل پول و طلایشان را می‌دزدید، از سوی پلیس آگاهی شهرستان سیرجان در استان کرمان دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در این باره به جام‌جم گفت: چند روز پیش زنی با حضور در پلیس آگاهی از مرد راننده‌ای به اتهام سرقت و زورگیری شکایت و عنوان کرد: به عنوان مسافر سوار یک خودرو شدم و در میانه راه راننده به بهانه این‌که خیابان ترافیک است، تغییر مسیر داد و به حومه شهر حرکت کرد وقتی به او اعتراض کردم، او با چاقو مرا به مرگ تهدید کرد و طلا و پول‌هایم را سرقت و مرا در بیابان رها کرد و متواری شد.

سرهنگ هادی ثمره افزود: با چهره‌نگاری رایانه‌ای از متهم فراری، مشخصات او و خودرو در اختیار گشت‌های انتظامی قرار گرفت و جستجو برای دستگیری وی آغاز شد. در ادامه جستجو‌ها، متهم فراری در حالی که زن جوان دیگری را به عنوان مسافر سوار کرده و قصد داشت با ربودن وی اموال او را نیز سرقت کند، از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شد.

وی یادآور شد: متهم با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی به ربودن مالباخته و سرقت اموال او اعتراف کرد و گفت: برای تامین هزینه اعتیاد با ربودن زنان مسافر اموالشان را سرقت می‌کردم.

هشدار

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با هشدار به شهروندان بویژه خانم‌ها از آنها خواست هنگام تردد در خیابان‌های شهر از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و از سوار شدن به خودروهای عبوری و شخصی خودداری کنند. ثمره خاطرنشان کرد: بانوان در صورتی که در دام چنین افرادی گرفتار شدند مشخصات ظاهری سارقان و خودروهای آنها را به خاطر بسپارند و اطلاعات را به پلیس ارائه دهند. با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات تکمیلی از او ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر