jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۷۷۱۱۵ ۰۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۰:۱۹

سیاوش صفاریان پور تهیه کننده برنامه«آسمان شب» از پخش این برنامه در روز های شنبه هر هفته ساعت 23 خبرداد.

آسمان شب را شنبه ها ببینید

وی از حضور پیمان اکبر نیا "منجم" در این برنامه خبر داد و گفت: با حضور اکبر نیا در این برنامه ضمن گفتگو در خصوص رصد آسمان در شب های خرداد ماه، مباحثی نیز درباره جایگاه سیارات در آسمان مطرح می شود.

صفارین پور افزود: در این برنامه با حضور اوشین ذکریان" عکاس برجسته نجوم" راههای آسان عکاسی از سیارات و ستاره ها در آسمان بررسی می شود.

مجری برنامه آسمان شب گفت: در باره پروژه بین المللی ساعت زمین و سهم ایران در این پروژه جهانی، با حامد میرزا خلیل" کارشناس پیشگیری از آلودگی نوری" نیز گفتگو می شود.

یاد آور می شود برنامه تخصصی آسمان شب در گروه دانش به تهیه کنندگی و اجرای سیاوش صفاریان پور تولید و پخش می شود. (روابط عمومی شبکه چهار)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر