jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۳۷۸۶   ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۸:۵۵

چرا جباری دعوت نشده؟

منتقدان خارجی کروش

۱

رسانه‌های قطری از عدم دعوت مجتبی جباری به تیم ملی فوتبال ایران اظهار تعجب کرده‌اند!

منتقدان خارجی کروش

اسامی 30 بازیکن تیم ملی فوتبال ایران چند روز پیش برای اردوی اتریش اعلام شد و تیم ملی هم برای برپایی این اردو بامداد دوشنبه عازم کشور اتریش شد. این فهرست در حالی اعلام شده که هفت بازیکن دیگر قبل از جام جهانی برزیل خط خواهند خورد و تیم ملی با 23 بازیکن عازم برزیل می‌شود.

اما قطری‌ها جالب‌ترین واکنش را به فهرست تیم ملی فوتبال ایران داشته‌اند. در حالی که مجتبی جباری حدود یک ماه پیش تصمیم به خداحافظی از تیم ملی فوتبال ایران گرفت و عنوان کرد دیگر برای تیم ملی بازی نمی‌کند، سایت‌های قطری از عدم دعوت هافبک تیم الاهلی تعجب زده هستند!

سایت باشگاه الاهلی در این خصوص نوشت: جباری، خارج از محاسبات کارلوس کی‌روش. نکته تعجب آور در فهرست تیم ملی ایران غیبت مجتبی جباری است؛ بازیکنی که این فصل عملکرد درخشانی در الاهلی داشت.

همچنین سایت "دوری الکاس" ضمن اعلام 30 بازیکن تیم ملی فوتبال ایران برای اردوی اتریش، نوشت: غیبت جباری در لیست تیم ملی ایران تعجب آور است چرا که جباری یکی از ستارگان این فصل از مسابقات قطر بود. مجتبی در سال‌های گذشته یکی از مهره‌های موثر تیم ملی ایران بوده و بدون شک در غیبت او در فهرست ایران علامت‌های سئوال زیادی وجود دارد!(مهر )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۵
اگر كسی استقلالی باشد یا عقبه استقلالی داشته باشد كروش سریعا از خداحافظی اش استقبال میكند و در مورد كریمی تو رودربایستی استقلالیها قرار گرفته والا دعوتش میكرد!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها