jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۶۴۴۳۰   ۳۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۳

تولید و پخش برنامه تلویزیونی "یادگاری" به تهیه کنندگی مهران رسام در 52 قسمت دیگر ادامه می یابد.

52 «یادگاری» دیگر تولید می شود

به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما، مهران رسام تهیه کننده برنامه تلویزیونی "یادگاری" از ادامه یافتن تولید آن در 52 قسمت دیگر خبر داده و گفت: ساخت برنامه یادگاری به دلیل استقبال مردم و ابراز لطف شان تا 52 قسمت دیگر ادامه پیدا می کند. تعدادی از موضوعات این برنامه را هم مشخص کرده ایم. برای مثال یک قسمت دیگر به موضوع دوستی می پردازیم. به مناسبت هفته معلم یکی از برنامه ها را به این موضوع اختصاص می دهیم. همچنین مردم هم ارتباط خوبی با برنامه دارند و بعضی از موضوعات هم بر اساس پیامک های بینندگان تعیین می شود.

وی درباره مشارکت مخاطبان در برنامه ادامه داد: حتی مردم دو سه مرتبه ترانه هایی را برای ما فرستادند که در برنامه هم پخش کردیم. بسیاری از هنرمندان هم با ما در تماس هستند. نظراتشان را منتقل می کنند و وقتی بعضی از آن ها اسمشان در برنامه گفته می شود زنگ می زنند و تشکر می کنند.

این تهیه کننده درباره چگونگی و معیارهای انتخاب موضوعات برنامه افزود: در برنامه یادگاری برای انتخاب موضوعات اتاق فکری تشکیل می شود که بر اساس مناسبت ها، نظرات مردم و... سوژه های جذاب و جالب را انتخاب می کنیم. نویسنده به نگارش آن ها مشغول می شود و همزمان تصویرها و عکس های مرتبط را هم از آرشیو گزینش می کنیم.

رسام در پاسخ به این که آیا لحن انشاگونه فضای برنامه را از صمیمیت با مخاطب دور نکرده است، بیان داشت: نه این طور فکر نمی کنم. زیرا تا به حال بازخوردهای مثبتی از بینندگان نسبت به این لحن دریافت کرده ایم و آن ها کار را به همین صورت دوست داشته اند. اتفاقا یکی از نکاتی هم که بعضی از دوستان هنرمند ما تماس می گیرند و به آن اشاره می کنند، استفاده از همین لحن است. در هر برنامه بیش از 1300 پیامک داریم و این نشان می‌دهد مردم برنامه را دوست داشته اند.

برنامه تلویزیونی یادگاری کاری از گروه سرگرمی و تفریحات شبکه سه سیماست که با اجرای مسعود فروتن پنجشنبه شب ها از ساعت 21 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد. همچنین تکرار این برنامه شنبه ها ساعت 15.30 دقیقه پخش می شود. این برنامه با مراجعه به فیلم ها و سریال های دهه 60 و 70 برای بینندگان تداعی خاطره می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر