jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۶۲۷۰۰   ۲۵ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۷:۴۱

گزیده‌ای از ویژه‌نامه"قندپهلو" همزمان با سالروز ولادت حضرت ‌(س) در 2 برنامه به روی آنتن می‌رود.

پخش گلچینی از ویژه بر‌نامه سال تحویل «قندپهلو»

امیر قمیشی، تهیه کننده برنامه"قندپهلو" گفت: ویژه برنامه"قندپهلو" در 30 فروردین ماه سال جاری با بخش‌هایی چون گفتگوی ویدئویی با برخی از اعضای دولت پیرامون"قندپهلو"، مدیران عرصه فرهنگ و کارشناسان عرصه ادبیات را به روی آنتن می‌برد.

وی اظهار داشت: همچنین ایرانیان خارج از کشور نیز نظرات خود را به صورت ویدئویی در خصوص برنامه"قندپهلو" اعلام می‌کنند.

وی بیان کرد: احتمالا در هفته منتهی به سالروز ولادت حضرت زهرا(س) نیز گلچینی از برنامه‌های نوروزی را به روی آنتن می‌بریم. (باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها