عوامل مجموعه تلویزیونی «پایتخت» با حضور در هتل آکادمی ملی فوتبال سکانس‌های این مجموعه نوروزی را با حضور علی کفاشیان و چند فوتبالی دیگر ضبط کردند.
کد خبر: ۶۵۳۷۴۸
کفاشیان و تیموریان هم بازیگر «پایتخت 3» شدند!

صبح امروز (یکشنبه) عوامل مجموعه تلویزیونی "پایتخت 3" که قرار است در ایام نوروز 93 از تلویزیون پخش شود در هتل آکادمی ملی فوتبال حضور پیدا کردند تا سکانس‌های از این مجموعه را با حضور اهالی فوتبال فیلمبرداری کنند.

از فوتبالی‌هایی که در این سکانس‌ها حضور دارند می‌توان به علی کفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال، آندرانیک تیموریان، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران ، اوکتاویو، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، فرامرز ظلی، مهدی مناجاتی و چند پیشکسوت دیگر به همراه بانوان فوتبالیست اشاره کرد.

سکانس‌هایی که امروز فیلمبرداری می‌شود مربوط به حضور بازیکنان مجموعه "پایتخت" در مراسم رونمایی پیراهن تیم ملی فوتبال ایران است که جواد خیابانی اجرایش را برعهده دارد.

علاوه بر سیروس مقدم، کارگردان مجموعه "پایتخت" بازیگرانی نظیر محسن طنابنده، مهران احمدی، احمد مهران فر، علیرضا خمسه، سپند امیرسلیمانی، لیندا کیانی، همایون ارشادی، سروش صحت، کوروش سلیمانی، ریما رامین‌فر و عوامل پشت صحنه این مجموعه حضور دارند.

به نظر می‌رسد پس از حضور موفق پژمان جمشیدی، فوتبالیست سابق پرسپولیس در یک مجموعه تلویزیونی و بازی علی انصاریان در یک فیلم سینمایی کم‌کم باید شاهد بازی چهره‌های فوتبالی در سینما و تلویزیون باشیم. (ایسنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها