jamejamsara
سرا کد خبر: ۶۴۹۰۰۴   ۰۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۵۵

مردی جوان با مراجعه به دادگاه خانواده ونک دادخواست طلاق خود را به قاضی یکی از شعب ارائه کرد و با بیان این‌که 5 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، اظهار داشت: همسرم مرا تنها برای اموالم می‌خواهد و هر روز درخواست تعویض خودرو شخصی که روز تولد برایش خریدم، دارد .

همسرم پورشه دوست دارد ، نه مرا

مرد با بیان این‌که یک فرزند دوساله داریم، گفت: حاضرم تمام جهان را به پای همسرم بریزم ولی او مرا دوست داشته باشد. دو هفته گذشته همسرم از من یک پورشه خواسته ولی نمی‌خواهم به این درخواست او ادامه دهم چرا که اگر این وسیله را تغییر دهم باز هم درخواست بیشتری خواهد داشت.

مرد بار دیگر بار دیگر با اشاره به این‌که دیگر توان جوابگویی به درخواست‌های همسرم را ندارم، افزود: همسرم را دوست دارم ولی باید با طلاق از او فاصله گرفته تا به خود بیاید و بعد از آن اگر بخواهد حاضرم رجوع کنم.

وی بیان کرد: باید همسرم بداند که از ابتدا او را دوست داشتم و او پول مرا دوست داشت ولی با این حال حاضرم بعد از مدتی فاصله البته با تغییر رفتارش باز هم کنار او زندگی کنم.

مرد اظهار داشت: همسرم می‌داند که من برای این که او را به دست آورم تلاش‌های بسیاری کردم و او نباید به این رفتارش ادامه دهد.

زن جوان در دادگاه خانواده حضور داشت و با بیان این که من نمی‌خواهم از شوهرم جدا شوم، افزود: من تنها دوست داشتم شوهرم به درخواست‌های من عمل کند نه این که درخواست‌هایم او را به دادگاه بکشاند.

وی ادامه داد: اگر شوهرم از من جدا شود زندگیم نابود خواهد شد بنابراین هر کاری که شوهرم بگوید انجام می‌دهم.

زن با بیان این که شوهرم آهن فروش است، افزود: از خرید پورشه نیز صرفنظر می‌کنم و دیگر موضوعی به غیر از دوام زندگی ندارم؛ اگر شوهرم خودش خواست برایم وسیله نقلیه جدید خریداری کند ولی به من فرصت دوباره دهد و من نیز می‌خواهم در کنارش به زندگی ادامه دهم و برای پول او را نمی‌خوام.

بعد از چند دقیقه سکوت، مرد در مقابل قاضی پرونده افزود: برای همسرم پورشه را خریداری می‌کنم و از او جدا نمی‌شوم و بسیار خوب شد که به دادگاه آمدم تا واقعیت برای من روشن شود.

وی افزود: من از همسرم عذرخواهی می‌کنم که به او شک کرده و تصور می‌کردم برای پول مرا می‌خواهد.

بعد از صحبت‌های طرفین،‌ قاضی دادگاه جلسه را پایان داد.|تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
پارسا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۴
.......... كه نباشد جان در عذاب است.
۰
۰
اكبر
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۵
افرین به این محبت و عشق
۰
۰
ب.م
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۵
آفرین به این مرد
۰
۰
ف.ح
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
هر زنی بود اونجا همین كارو میكرد حالا پورشه رو قبول نمی‌كرد دیگه بنز رو كه می‌گرفت براش
۰
۰
دینا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
مردم چه بیكارن
۰
۰

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها