jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۷۱۱۶   ۲۶ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۸:۴۰

تندیس شهید دکتر محمد مفتح، طی مراسمی، صبح امروز در محل شهادت این شهید رونمایی می‌شود.

این تندیس به سفارش سازمان زیباسازی، پس از ساخت به ارتفاع یک متر و ده سانتی‌متر در ورودی دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران نصب شده است.

سازمان زیباسازی شهر تهران، به منظور پاسداشت یاد و خاطره شهید دکتر محمد مفتح، همزمان با روز وحدت حوزه و دانشگاه تندیس برنزی این شهید را رونمایی می‌کند. این تندیس برنزی را هنرمند مجسمه‌ساز، رضا قره‌باغی ساخته است.

در مراسم رونمایی از این تندیس وزیر علوم و فناوری، فرزند شهید مفتح، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، شهردار منطقه 7 و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران حضور دارند.

مراسم رونمایی از این تندیس ساعت 10 صبح امروز در دانشکده الهیات و معارف اسلامی، واقع در تقاطع خیابان‌های مفتح و مطهری برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر