jamejamsima
سیما پیشخوان سیما کد خبر: ۶۰۶۴۱۸ ۲۲ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۱:۰۳
به زودی، افتتاح رسمی شبکه نسیم با روزانه 4 ساعت برنامه جدید

مدیر شبکه نمایش سیما با اشاره به اینکه برای افتتاح رسمی شبکه نسیم دو مقطع زمانی پیش‌بینی شده است گفت: در زمان آغاز به کار رسمی شبکه روزانه 4 ساعت برنامه جدید پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سیما ، کرمی گفت: اعیاد قربان و غدیر اولین زمان پیش بینی شده برای افتتاح رسمی نسیم و آغاز ماه ربیع الاول پس از ایام محرم و صفر دومین زمانبدی پیش‌بینی شده است .

وی افزود: انتخاب هر یک از این زمان‌ها بستگی به چگونگی طی مراحل پخش آزمایشی شبکه، امکانات فنی پخش و انجام مراحل آماده سازی دارد.

مدیر شبکه نمایش گفت: با آغاز به کار رسمی شبکه نسیم، روزانه 4 ساعت برنامه جدید، پخش می‌شود که در زمان های مختلف ، این برنامه تکرار خواهد شد. البته تهیه برنامه زنده ترکیبی نیز برای پخش از این شبکه در نظر گرفته شده است.

کرمی همچنین در پاسخ به سئوالی درباره عملکرد و برنامه‌های شبکه نسیم در ایام عزاداری گفت: در این روزها برنامه‌های شبکه قطع نشده و سرگرمی و جذابیت خود را حفظ خواهند کرد ولی برای رعایت احترام مناسک و شعائر دینی موسیقی تند و صحنه‌های طنز خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر