jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۵۹۷۱۸۷ ۲۴ شهريور ۱۳۹۲  |  ۰۸:۳۸

جانشین ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: زنان نسبت به مردان سریع‌تر به اعتیاد گرایش پیدا می‌کنند اما در نوع اعتیاد و مصرف مواد مخدر بین زنان و مردان تفاوت‌هایی وجود دارد: ماندگاری اعتیاد در زنان بیش از مردان است.

سرهنگ محمدرضا یزدان پناه گفت‌: زنان نسبت به مردان اعتیاد خود را بیشتر مخفی نگه می‌دارند و در واقع آنان با مخفی کاری رفتارهای پرخطر خود را افزایش می‌دهند.
وی با اشاره به کاهش سن اعتیاد اافزود: میانگین شروع مصرف مواد مخدر در زنان کشورمان ۲۷ سالگی است که شش سال بیش از مردان می‌باشد. به نظر می‌رسد شیوع قابل توجه مصرف داروهای روانگردان و آرامش بخش بدون تجویز پزشک در بین زنان زیاد است که شاید شایع‌ترین مورد اعتیاد نیز همین امر باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر