jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۶۲۳ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

گروه سیاسی: 5 فروند جنگنده‌ صاعقه به ناوگان هوایی ارتش ملحق شد. به گزارش فارس، فرمانده کل ارتش، الحاق جنگنده‌های جدید صاعقه به ناوگان هوایی ارتش را موجب ارتقای توان بازدارنگی نیروهای مسلح دانست و تاکید کرد: دشمن از توان دفاعی ما بخوبی مطلع بوده و هیچ‌گاه توان عملی کردن تهدیدهای خود علیه جمهوری اسلامی ایران را نخواهد داشت.

امیر صالحی با بیان این‌که الحاق این جنگنده‌های جدید، تاثیر فراوانی در ارتقای توان بازدارندگی ارتش جمهوری اسلامی ایران دارد و با تاکید بر این موضوع که دشمنان هیچ‌گاه توان عملی کردن تهدیدهای خود علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را نخواهند داشت، تصریح کرد: آنها از توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران مطلعند و اگر بخواهند دست به چنین حماقتی بزنند، با جواب محکم و پشیمان‌کننده رزمندگان اسلام روبه‌رو می‌شوند؛ به طوری که آنها را از کرده خود پشیمان خواهد کرد.

فرمانده کل ارتش همچنین با تاکید بر لزوم توجه همه‌جانبه به متخصصان جوان داخلی در تامین نیازهای دفاعی کشور گفت: با وجود این عزیزان، می‌توانیم تمامی نیازهای نیروهای مسلح را در داخل کشور تامین کنیم و هیچ نیازی به دیگران نداشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر