jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۶۲۳   ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

گروه سیاسی: 5 فروند جنگنده‌ صاعقه به ناوگان هوایی ارتش ملحق شد. به گزارش فارس، فرمانده کل ارتش، الحاق جنگنده‌های جدید صاعقه به ناوگان هوایی ارتش را موجب ارتقای توان بازدارنگی نیروهای مسلح دانست و تاکید کرد: دشمن از توان دفاعی ما بخوبی مطلع بوده و هیچ‌گاه توان عملی کردن تهدیدهای خود علیه جمهوری اسلامی ایران را نخواهد داشت.

امیر صالحی با بیان این‌که الحاق این جنگنده‌های جدید، تاثیر فراوانی در ارتقای توان بازدارندگی ارتش جمهوری اسلامی ایران دارد و با تاکید بر این موضوع که دشمنان هیچ‌گاه توان عملی کردن تهدیدهای خود علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را نخواهند داشت، تصریح کرد: آنها از توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران مطلعند و اگر بخواهند دست به چنین حماقتی بزنند، با جواب محکم و پشیمان‌کننده رزمندگان اسلام روبه‌رو می‌شوند؛ به طوری که آنها را از کرده خود پشیمان خواهد کرد.

فرمانده کل ارتش همچنین با تاکید بر لزوم توجه همه‌جانبه به متخصصان جوان داخلی در تامین نیازهای دفاعی کشور گفت: با وجود این عزیزان، می‌توانیم تمامی نیازهای نیروهای مسلح را در داخل کشور تامین کنیم و هیچ نیازی به دیگران نداشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر